MojAndroid

Spoločnosť HTC Corporation, ktorá je globálnym výrobcom mobilných zariadení, otvorila dvere svojho nového ústredia pre Európu a Veľkú Britániu v Slough. Stalo sa tak počas slávnostného otvorenia vedeného Edom Vaizeym, členom parlamentu a ministrom kultúry, komunikácií a kreatívnych odvetví. Otvorenia sa zúčastnili ctihodný primátor mesta Slough, Sukhjit Dhaliwal, Peter Chou, výkonný riaditeľ HTC Corporation, členovia predstavenstva HTC a Florian Seiche, prezident HTC pre krajiny Európy, Blízkeho východu, Afriky. Florian Seiche zdôraznil tento významný míľnik v histórii spoločnosti a potvrdil záväzok spoločnosti HTC voči spotrebiteľom, operátorom a partnerom v celom tomto regióne.

Prevádzka HTC v Európe rástla za posledné roky stabilným tempom a je prítomná na viac ako 50 teritóriách. Záväzok spoločnosti voči Európe ovplyvnil globálnu stratégiu HTC formou angažovanosti, investícií do miestnych talentov a strategických partnerstiev s miestnymi a regionálnymi operátormi a partnermi. Bol tiež zdrojom novej inšpirácie pre dizajnérov a výrobné tímy v rámci rozširujúceho sa portfólia mobilných zariadení HTC, poskytujúc skúsenosti, ktoré silne rezonujú u miestnych kultúr. Prostredníctvom prepojenia východnej kultúry so západnými ideálmi vyvinula spoločnosť HTC prostredie pre rýchlu inováciu a obchodný model zameraný na ľudí, a tým sa vyšvihla na globálnu spotrebiteľskú značku. Investícia do vlastného ústredia pre trh krajín Európy, Blízkeho východu a Afriky symbolizuje rýchle tempo, ktorým spoločnosť HTC za posledné roky rástla.

“HTC je na nesmierne vzrušujúcej ceste, od skromných začiatkov až ku globálnej značke,” uviedol Peter Chou, výkonný riaditeľ HTC Corporation. “HTC rastie v roku 2011 na všetkých frontoch, priťahujeme nové, nádejné talenty do tímu senior manažmentu a zvyšujeme svoj záväzok voči miestnym trhom prostredníctvom investícií do ľudí a partnerstiev. Naša nová európska kancelária je prirodzeným nasledujúcim krokom, ktorým chceme ukázať náš záväzok voči trhu krajín Európy, Blízkeho východu a Afriky a tešíme sa na používanie tejto kancelárie ako základne, z ktorej budeme v nasledovných rokoch ťahať vpred európsky trh mobilnej komunikácie.”

V novej budove bude umiestnený senior manažment, predaj a marketing a výrobné tímy HTC pre Európu, Blízky východ a Afriku a HTC pre Veľkú Britániu. Florian Seiche, prezident HTC pre Európu, Blízky východ a Afriku komentoval: „Mesto Slough predstavuje ideálnu základňu pre naše pôsobenie v Európe či prevádzkovanie nášho obchodu vo Veľkej Británii, ktorý sa čoraz viac posilňuje. Mesto ponúka vynikajúce dopravné spojenia s jednoduchým prístupom do Londýna a do hlavných dopravných uzlov pre zvyšok Európy. Spoločnosť HTC sa zaväzuje rozširovať svoj vplyv v krajinách Európy, Blízkeho východu a Afriky počas nasledujúcich pár rokov a teší sa na používanie tejto novej modernej základne. Budeme získavať  viac informácií o tom, ako komunikovať, aby spoločnosť HTC bola motorom inovácie v mobilnej komunikácii teraz a aj v budúcnosti.”

 

30.6.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+