MojAndroid

Enviromentálny projekt Trashout a jeho aplikácia dostali ďalší update na verziu s číselným označením 1.2. Aktualizovaná aplikácia prináša opravy chýbvylepšenie celkového výkonu a pridáva možnosť použiť tlačidlo späť v ďalších scenároch. Aplikácia teraz tiež podporuje nahlasovanie skládok offline. Ak sa pri pohybe v teréne nemôžete pripojiť, skládka sa zaznamená a odošle neskôr, keď sa znova pripojíte na internet. Menších zmien sa dočkalo aj používateľské prostredie aplikácie, pri ktorom sa vývojári rozhodli zmeniť niektoré obrázky – tie sú teraz na displeji lepšie čitateľné aj na priamom slnku.

Aplikácia TrashOut zaznamenala veľký úspech v súťaži mobilných aplikácií AppsRulezz 2012, kde získala prvé miesto v kategóriách Smartphone a Nebrandované aplikácie. My sme sa prednedávnom stretli aj s autorom tohoto zaujímavého projektu Jozefom Vodičkom, s ktorým sme aplikáciu vyskúšali aj priamo v teréne. 

TrashOut
TrashOut
Verzia 1.2 (3. 6. 2012)
Veľkosť 3,3 MB
2.1+

Zadarmo

MojAndroid.sk TIP

6.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+