MojAndroid

V obchode Play sa z času na čas objavia hry, ktoré skutočne stoja za to. Či už nás zaujmú svojou grafikou, spracovaním alebo jednoducho originálnym nápadom, práve hry sú jedným z najprekvitajúcejších typov mobilných aplikácií. Potvrdzuje to aj nový titul Towaga, ktorý kombinuje pútavý nápad s vydarenou grafikou a jednoduchým ovládaním.

V hre sa ocitnete v roli zamaskovaného muža, ktorý chráni tajomný chrám Towaga. K dispozícii budete mať kúzla, ktorými budete ničiť celé haldy nepriateľov. Nebudete sa pritom ale hýbať, budete iba jednoducho stáť na vrchole chrámu a chrániť ho tak pred votrelcami.

https://youtu.be/X3kkc5qur0Q

Už aj na priloženom videu môžete vidieť skutočne vynikajúcu grafiku a skvelé efekty hrdinu, nepriateľov, ale aj kúzel. Vďaka tomu, že v hre prakticky stojíte namieste, je jednoduché aj ovládanie, keď musíte iba mieriť na nepriateľov. Hra určite stojí za vyskúšanie, a to aj preto, že v nej nenájdete žiadne mikrotransakcie. V obchode Play za ňu síce zaplatíte 3,39 EUR, no to je konečná suma. Okrem toho, vývojári prisľúbili, že v budúcnosti do hry prinesú ďalšie úrovne, a tak si vlastne kupujete aj výsledky budúceho vývoja. Okrem toho, hru môžete bez problémov do 2 hodín od kúpy vrátiť a peniaze vám okamžite budú vrátené späť. Za vyskúšanie tak nič nedáte.

Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.5
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Android Authority

13.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+