MojAndroid

Zaujímavým doplnkom, ktorý sa už stáva štandardom pre aplikácie na prezeranie súborov je aplikácia, resp. doplnok pre Total Commander – TotalBox. Tento doplnok vám umožňuje pripojiť sa na cloudovú službu Dropbox a priamo z Total Commandera tak môžete prezerať vaše uploadnuté fotografie alebo súbory v v tejto službe.

 

TotalBox je momentálne v Beta verzii a nám sa podarilo ho spojiť nasledovným spôsobom:

  • Musíte mať nainštalovaný Total Commander
  • Následne nainštalujete doplnok aplikácie Total Commander v podobe FTP pluginu
  • Tretím v poradí je inštalácia TotalBoxu
  • Po spustení Total Commandera prejdete do priečinka TotalBox a ten vás vyzve na prístup do cloudu služby Dropbox, čo musíte povoliť
  • Všetko by už malo fungovať a vy by ste mali uvidieť vaše súbory v Dropbox cloude

 

Poradie, aké tu deklarujeme je potrebné zachovať, ak sme ho zmenili, tak sa nám nepodarilo pripojiť na cloud Dropbox.  Ako sme spomenuli, TotalBox je v beta verzii a veríme, že v budúcnosti po aktualizácií bude pripojenie a samotný doplnok fungovať lepšie a prijateľnejším spôsobom.

TotalBox je teraz dostupný v Google Play Store a je zadarmo.

Verzia: 0.1.34b
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 0.1.34b
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.90
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.90
Aktuálna cena: Zdarma

Verzia: 2.20
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.20
Aktuálna cena: Zdarma

20.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+