MojAndroid

Vo výbere TOP Android aplikácie týždňa sa vám snažíme priblížiť nové aplikácie a hry, ktoré sa do Obchodu Play dostali len nedávno a stoja za vyskúšanie. Ide o zaujímavé domáce i zahraničné tituly, ktoré nás zaujali svojím dizajnom, funkciami a celkovým dojmom. Do Google Play sa dostali len pred pár dňami a väčšina z nich nemá takmer žiadne používateľské hodnotenia.

  • Tip: Hľadáte nový smartfón, príslušenstvo či zariadenia do smart domácnosti? Tie najlepšie ponuky nájdete na www.androidmania.sk.

Brain Test: Tricky Puzzles

Prvou appkou na tohtotýždňovom zozname je logická hra, pri ktorej si precvičíte vaše mozgové závity. Ide o návykovú hru na odburanie stresu. Každá úroveň so sebou prinesie inú logickú úlohu, ktorú budete musieť splniť. Či už budete musieť zapojiť televízor, alebo zariadiť, aby autobus prešiel cez maličký otvor, po chvíľke premýšľania na riešenie príde azda každý. So stúpajúcim levelom však samozrejme rastie aj úroveň náročnosti.

Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.5
Aktuálna cena: Zdarma

Farmers.io

Vstúpte na pole a zozbierajte najviac úrody, ako sa dá. V tejto hre si vyskúšate život farmára na vidieku. Tentokrát však budete mať proti sebe súperov zo susedstva, ktorí budú chcieť istú časť úrody taktiež. Posnažte sa tak “pokradnúť” toho čo najviac a odomknite nové úrovne hraním.

Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.1
Aktuálna cena: Zdarma

Video Downloader for Facebook

Našli ste na sociálnej sieti zábavné video, ktoré by ste si priali uložiť na pozretie offline? Táto aplikácia vám umožní stiahnuť akékoľvek video z Facebooku priamo do galérie vášho smartfónu. Stačí do nej vložiť internetový odkaz na video a potom už len musíte si vybrať jeho kvalitu spolu s formátom.

Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.1
Aktuálna cena: Zdarma

Five Nights at Freddy´s AR: Special Delivery

Určite mnohí z vás poznajú sériu hororových hier Five Nights at Freddy´s. Tentokrát tento populárny titul prichádza vo verzii s rozšírenou realitou. Stretnite tieto príšerky v reálnom svete za pomoci vášho smartfónu a zabávajte sa týmto spôsobom. Bude zrejme omnoho desivejšie, keď sa postavy prenesú do reálneho sveta.

Verzia: 1.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Math Fit – brain training game

Poslednou appkou na zozname je ďalšia hra, ktorá vás prinúti premýšľať. Ide o matematické úlohy, nad ktorými si poriadne občas potrápite hlavu. Začnete jednoduchým sčítaním a násobením, potom však budú príklady o niečo zložitejšie. Aplikácia však pri každej úlohe ponúkne štyri možné riešenia a je už len na vás, ktoré určíte za správne.

Verzia: 1.0.17
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.17
Aktuálna cena: Zdarma

1.12.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+