MojAndroid

Dreli

Gravitácii sa na planéte Zem nevyhne zrejme nik z nás. Minimálne teda nie v našom reálnom živote. Všetko sa ale snaží zmeniť titul Dreli, ktorý sľubuje zaujímavý herný princíp i cieľ. Vašou úlohou tu bude zápasiť práve so zemskou príťažlivosťou, pričom je len na vás, či sa vám ju podarí zlomiť, alebo budete naďalej závislý od chôdze po pevnine.

Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: 4,45 €
Verzia: 2.0.0
Aktuálna cena: 4,45 €

Laserbreak 2

Už číslo 2 za názvom naznačuje, že v prípade ďalšieho titulu v našom dnešnom výbere pôjde o pokračovanie mimoriadne úspešnej hry. A ako už nepochybne tušíte, samotný Laserbreak 2 sa bude zameriavať po vzore svojho staršieho súrodenca na prácu s laserom, s ktorý tu budete ničiť rôzne predmety. Vývojári si pritom pri tvorbe dali záležať a dokázali tu opraviť všetky podstatné chyby, ktoré sa v prvej časti vyskytli.

Verzia: 1.19
Aktuálna cena: Zdarma

Jarda v Tatrách

V obchode Play sa v nedávnej minulosti objavil mimoriadne kontroverzný titul s názvom Jarda v Tatrách. Ako už nepochybne tušíte, pôjde o vtipne spracovanú virtuálnu verziu prítomnosti turistov z Česká v našich najvyšších horách. Jarda sa rozhodol zdolávať veľhory po svojom a bez akýchkoľvek ochranných prostriedkov lezie na skaly. Tie sa však neustále rozpadávajú a ohrozujú jeho zdravie. Dokáže napokon Jarda prežiť?

1 2

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

Acane Knight

Takzvané nekonečné behačky si v Google Play získavajú čoraz viac priestoru. Dôvodov je pritom hneď niekoľko. Tým hlavným môže byť fakt, že takéto hry dokážu zabaviť na dlhší čas a prakticky nikdy neomrzia. Inak tomu nebude ani v prípade Acane Knight, ktorý navyše ponúkne unikátny príbeh. Jazdiť tu totiž budete na koni, pričom vašou úlohou bude odseknúť hlavy protivníkom, respektíve ich za jazdy trafiť šípom z luku.

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Retro Rat Race

Aj netradičné tituly majú v obchode Play svoje pomerne slušné zastúpenie. Nedávno sa k nim pridala aj hra Retro Rat Race, ktorá prináša akési preteky retro potkanov. Tí sa tu budú po rôzne navrhnutých tratiach preháňať v poriadnych rýchlostiach, pričom hráč musí vždy včas zareagovať a vyhnúť sa prekážkam rozmiestneným po hernom pláne.

Verzia: 1.3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3.0.0
Aktuálna cena: Zdarma

Tap Tap Dash

Zdolávanie platforiem nemusí byť vôbec také jednoduché, ako sa na prvý pohľad môže zdať. Dokonalým dôkazom je aj titul Tap Tap Dash, ktorý sľubuje zaujímavý herný princíp v kombinácii s jednoduchou kreslenou grafikou. Úlohou hráča pritom bude včas zareagovať na medzery medzi platformami a jednoduchým ťuknutím na displej ich bezpečne preskočiť. Ak sa vám to nepodarí, hlavný hrdina hry spadne a vaše snaženie sa končí.

Verzia: 1.871
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.871
Aktuálna cena: Zdarma

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+