MojAndroid

FIFA 15 Ultimate Team

Futbalové sezóny sa nám už rozbehli a nezaháľala ani EA. Tá pred nedávnom vypustila do éteru novú FIFU 15 Ultimate Team pre Android zariadenia, a tá okamžite nadchla tisíce priaznivcov futbalu. Ponúka totiž viac ako 10 000 registrovaných hráčov, ktorí hrajú v takmer 500 kluboch. Zaujímavým je aj množstvo líg, ktoré v novej futbalovej hre nájdete. Celkovo ich tu je 30, pričom okrem klasických sa tu nachádzajú aj menej známe súťaže. FIFA 15 ponúka oproti svojmu predchodcovi ešte lepšiu hrateľnosť a rovnaká neostala ani po grafickej stránke. V mnohých smeroch lepšiu si ju pritom môžete stiahnuť celkom zdarma. Nemýľte si ju však s klasickou FIFOU 15, nevedno, kedy bude do éteru vypustená tá.

 fifa fifa2

Flick Shoot 2

A pri futbale ostaneme. Na platformu Android sa totiž vrátila legenda medzi futbalovými hrami, Flick Shoot. Tá ponúka ešte lepšiu hrateľnosť, grafiku či misie, ako tomu bolo v prípade jej predchodcu. Ak sa pýtate, o čo vo Flick Shoot ide, odpoveď je jednoduchá. Ide totiž o strelecký simulátor, a teda titul, v ktorom bude vašou úlohou z určitej vzdialenosti a situácie prekonať súperovho gólmana. Či sa vám to podarí, o tom sa už presvedčte sami.

 fli fli1

Verzia: 1.26
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.26
Aktuálna cena: Zdarma

Goat Simulator

Rozmýšľali ste niekedy nad životom kozy? Stereotyp – pasenie, dojenie, pasenie by rada doplnila o zaujímavejšie činnosti. Medzi ne patrí určite aj rozrážanie rôznych predmetov, ku ktorým môže byť koza so svojimi rohami veľmi nepríjemná. Nepríjemná bude aj v tomto simulátore, kde si na parádu vezme nie len neživé predmety, ale aj zvieratá, ba dokonca ľudí. Nezvyčajná hra tak ponúkne množstvo zábavy a ani po určitom čase hrania neomrzí. Jedinou nevýhodou titulu je jej cena, ktorá sa zastavila na čísle 4,49 €.

 goat goat2

Verzia: 1.4.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,80 €
Verzia: 1.4.18
Pôvodná cena: 5,49 €
Aktuálna cena: 4,80 €

The Tower

Veža. Jednoduchý názov pre jednoduchú hru, v ktorej nebude cieľom nič iné, ako postaviť najvyššiu vežu na svete. To však bude náročnejšie ako si myslíte, veď základy fyziky hovoria o tom, že výška budovy má svoj limit. Tak tomu bude aj v najnovšom staviteľskom titule, kde pritom budete mať možnosť súperiť aj so svojimi priateľmi a raz a navždy im ukázať, kto je v oblasti fyziky pánom. Chce to však aj dávku citu, veď ukladať jednotlivé kusy budovy na seba nie je žiadna sranda.

 tow tow2

Verzia: 1.51
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.51
Aktuálna cena: Zdarma

Beach Buggy Racing

Bugíny na Slovensku veľké využitie nenájdu, no v hre Beach Buggy Racing určite áno. Preháňať sa tu totiž budú po piesočnatej pláži, ale aj náročnejších terénoch, a to s jediným cieľom – zvíťaziť v prestížnych pretekoch. Konkurencia je však vysoká a byť ňou môžete aj vy. Stačí, ak si vyberiete svoju bugínu a vydáte sa na trať.

 bug bug2

Verzia: 1.2.17
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.2.17
Aktuálna cena: Zdarma

The Maze Runner

Ak patríte medzi vášnivých bežcov, ktorí navyše vyhľadávajú aj dávku adrenalínu, táto hra je pre vás ako stvorená. Názov pritom nie je náhodný, ide o titul vychádzajúci z populárneho filmu. A dávku akcie môžete čakať práve aj v tejto hre. V otvorenom bludisku totiž budete musieť utekať pre viacerými nástrahami, ako sú ohnivé jamy, padajúce balvany, či nebezpečné akvadukty.

maze maze2

Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8.1
Aktuálna cena: Zdarma

24.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+