MojAndroid

Futu Hoki

Pre milovníkov Air hokeja tu máme skutočnú lahôdku, jej názov je Futu Hoki. Futuristická verzia legendárnej hry totiž prichádza s 3D grafikou a sľubuje realistickú fyziku, pričom v sebe ukrýva až 6 herných módov. Okrem klasického súboja 1 na 1 vás čaká aj mód 2 na 2, jeden proti všetkým, špeciálny mód pre 4 hráčov, časový mód, či mód ničenia kociek. Na nedostatok zábavy sa tak sťažovať skutočne nemožno, veď toto všetko nájdete v Obchode Google Play celkom zdarma.

Bez názvu Bez názvu2

Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.0.9
Aktuálna cena: Zdarma

Word Duel

Túto hru môžete poznať tiež pod názvom slovný futbal. Ak neviete o čo v nej ide, veľmi rýchlo to pochopíte. Cieľom hry je totiž uhádnuť slovo skôr, než váš súper. S postupom času sa vám pritom budú odkrývať nové písmenká, ktoré vám k rozlúšteniu môžu dopomôcť. Word Duel si zahráte nie len proti hráčov z celého sveta, ale vyzvať môžete aj priateľov, vďaka čomu dostáva súboj rázom iný “šmrnc”. Word Duel je však kompletne v angličtine, a tak si s ohľadom na fair play vyberajte len seberovných súperov.

1 52

Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1
Aktuálna cena: Zdarma

Hyper Trip

O tom, že náš výber je tentokrát mimoriadne pestrý vás presvedčí titul Hyper Trip, v ktorom si precvičíte svoje pohotové reakcie. Ovládať tu totiž budete štvorec, ktorý sa po mape pohybuje nebezpečne rýchlo a hrozí, že nabúra do steny. Práve tomu musíte včasným klikaním na displej vášho inteligentného zariadenia zabrániť. Ak si ale myslíte, že to bude jednoduché, mýlite sa. Farby stien sa totiž menia, čo vás dokáže nepríjemne zmiasť.

2 3

ICE

Strategická hra, ktorá je ťažká na pochopenie, no ak ju pochopíte, budete mať veľký problém odtrhnúť sa od nej. V ICE ide o to, že každý hráč má k dispozícii niekoľko bojových základní, pričom ich má ďalej rozširovať. Časti nepriateľovej základne si môžete uchmatnúť pre seba a posilniť sa o ne, ale tie vás môžu rovnako aj zničiť. Pre lepšie pochopenie odporúčam lepšie sa s hrou oboznámiť aj pomocou nižšie priloženého odkazu.

4 5

Verzia: 1.4.5
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.4.5
Pôvodná cena: 3,19 €
Aktuálna cena: Zdarma

Spider-Man Unlimited

Filmové hry sa na platforme Android tešia čoraz väčšej obľube a inak tomu nie je ani v prípade legendárneho pavúčieho muža. Ten sa vydá na svoju púť aj v tejto hre, pričom jeho cieľom je poraziť nepriateľov, a teda zlo a nastoliť na svete poriadok. Či sa mu to podarí záleží už na vás, ak ste šikovní, po ceste sa navyše môžete zásobovať rôznymi bonusmi, ktoré na vás číhaju doslova na každom  rohu.

6 7

Verzia: 4.1.0f
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 4.1.0f
Aktuálna cena: Zdarma

Kings of the Realm

A vrátime sa aj do časov aliancií a ríši. Práve jednu z nich si môžete založiť aj vy, čo vám umožňuje hra King of the Realm. Ak si ale myslíte, že prevziať kontrolu nad všetkými obyvateľmi vášho impéria bude jednoduché, mýlite sa. V hre totiž budete musieť vymenovať niekoľkých spoľahlivých vodcov či už armády, alebo úradov. Nezabúdajte však – títo vodcovia vás môžu aj sklamať.

8 9

Solitaire

Legendárnu kartovú hru pozná azda väčšina z vás, a tak ju nejako extra predstavovať nemusím. Jej cieľom je poukladať pod seba karty podľa hodnoty zostupne, a to do momentu, až kým všetky neodkryjete. Jednoduché, nie?

10 11

16.9.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+