TOP Android hry týždňa | 24. týždeň 2017

18. júna 2017 0

The Floor is Lava

Momentálne sú na Internete populárne meme obrázky fotky chlapíka zachyteného vo vzduchu, čo znázorňuje známu hru “Podlaha je láva”, ktorú sme ako malé deti hrávali. Vývojári z Ketchapp túto viralitu využili a publikovali hru The Floor is Lava a úspech sa dostavil. V hre skáčate po nábytku a snažíte sa nespadnúť na zem, resp. do lávy.

The Floor Is Lava
Verzia 1.2
CenaZadarmo
Inštalovať

Red Woods

Ak radi pozerávate horory pred spaním, tak možno by ste si mali jeden večer vyhradiť pre hru Red Woods. Jedná sa o psychologický horor plný mysterióznych udalostí. Už samotný príbeh sa odohráva v opustenej budove, kde sa po autonehode zobudila mladá študentka Claire Millsová. Druhá časť príbehu je o jej otcovi. ktorý sa snaží nájsť stratenú dcéru. Red Woods vás zaručene dostane do strašidelného prostredia.

Red Woods
Verzia 1.0.8
CenaZadarmo
Inštalovať

Grow Empire: Rome

Chcete stáť pri samotnom zrode a následnom vývoji starovekého Ríma? Potom táto hra je pre vás. Začiatky sú náročné, keďže musíte odolávať nájazdom nepriateľských kmeňov, vylepšovať hradby, zbrane, vojakov a podmaniť si ostatné kmene v celej Itálií. Neskôr si podmaníte aj celú Gáliu, Hispániu a Kartágo a vytvoríte tak najväčšiu ríšu v celej histórií.

Grow Empire: Rome
Verzia 1.1.2
CenaZadarmo
Inštalovať

Art of Conquest

Objavte obrovský magický svet plný drakov a iných príšer. Poskladajte si vlastnú armádu s hrdinami a vydajte sa do boja. Narozdiel od ostatných podobných hier tu máte plnú kontrolu nad vašim vojskom. Hra ponúka aj možnosť zahrať si duely v reálnom čase proti svojim priateľom.

Art of Conquest (AoC)
Verzia 1.13
CenaZadarmo
Inštalovať

Block Tank Wars 2 Premium

Tento týždeň sa rozlúčime s druhou verziou Block Tank Wars. Ide o 3D tankovú hru, kde máte na výber z viacerých módov – single player, multiplayer a survival mode. Vašou úlohou je zničiť všetky nepriateľské tanky na veľmi malom území. Nezabúdajte si aj vylepšovať, prípadne kupovať lepšie tanky, aby ste mohli ostať konkurencieschopný aj naďalej.

Zapojte sa do diskusie (0)

Tagy :

Pravidlá diskusie
Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.
Nahlásiť chybu v článku
  1. Loading ...
Diskusia k článku

Potrebujete poradiť? Vyskúšajte AndroidForum.sk


Aktuálne témy a príspevky: