MojAndroid

Email.cz

Ak máte emailový účet na portáli Seznam.cz, táto aplikácia je určená práve pre vás. Ide totiž o oficiálneho emailového klienta pre Android, ktorý sa až doteraz v obchode Play nenachádzal a väčšina bežných užívateľov navštevovala svoju mailovú schránku prostredníctvom internetového prehliadača. Pomocou tejto aplikácie si môžete stiahnuť správy priamo do zariadenia a prehliadať si ich neskôr v offline móde a dokumenty a obrázky si môžete prezerať priamo v aplikácii. K dispozícii je aj widget na domovskú obrazovku, ktorý ešte zjednoduší používanie. Email.cz má veľmi prehľadné prostredie, ktoré si môžete prispôsobiť pridaním vlastného pozadia, no zároveň ponúka množstvo užitočných funkcií, ktoré určite oceníte.

email-cz1 email-cz2 email-cz3

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

IDM Internet Download Magic

Aplikácia Internet Download Magic sľubuje až päťnásobné zrýchlenie sťahovania rôznych súborov z internetu, čo má dosiahnuť vďaka pokročilému algoritmu segmentácie súborov. To všetko je ukryté v jednoduchom a prehľadnom download manažéri, ktorý umožňuje pozastaviť a znovu spustiť sťahovanie súborov. Aplikácia podporuje sťahovanie súborov všetkých bežných formátov, vrátane apk, rar a zip a v obchode Play má momentálne veľmi vysoké hodnotenie 4,6 hviezdičky, čo naznačuje, že pokročilý spôsob sťahovania súborov môže naozaj reálne fungovať.

idm1 idm2 idm3

iTube Mp3 Music Downloader

Ďalšia z dlhého radu aplikácií na sťahovanie mp3 súborov ponúka okrem vyhľadávania v obrovskej databáze aj ďalšie funkcie. Všetky stiahnuté piesne totiž môžete počúvať priamo v aplikácii bez nutnosti kopírovania súborov niekde inde v pamäti telefónu, aby k nim mal pristúp váš hudobný prehrávač. Okrem toho môžete stiahnuté súbory priamo v aplikácii upraviť a orezať, pričom výsledok si veľmi jednoducho môžete nastaviť ako zvonenie. Aplikácia je úplne zadarmo a všetka jej funkcionalita sa takmer zmestila do veľkosti 3MB.

itube1

PowerDirector – Video Editor

Výkon našich mobilných zariadení každým rokom rastie, preto bolo iba otázkou času, kedy sa dočkáme naozaj náročných aplikácií zameraných na produktivitu, ktoré by tie štvorjadrové procesory a niekoľko gigabajtov pamäte RAM naozaj potrápili. PowerDirector je jednou z takýchto aplikácií, pričom ide o pokročilý program na úpravu videa, už dlhšiu dobu populárny na desktopových počítačoch a notebookoch. Aplikácia je primárne určená pre tablety s minimálne 7″ uhlopriečkou, pričom dôraz je kladený aj na hardwerové vybavenie. Ak ich ale váš tablet spĺňa, môžete sa tešiť na šikovný program na úpravu videa priamo na vašom tablete, ktorý disponuje množstvom efektov a funkcií, pričom v obchode Play je v základnej verzii úplne zadarmo.

powerdirector-6 powerdirector-5

Verzia: 4.11.0
Aktuálna cena: Zdarma

Web Browser

Aplikácia s výstižným názvom chce zaujať najmä svojou jednoduchosťou a rýchlosťou. Web Browser má prehľadné prostredie, vyznačuje sa rýchlym načítaním stránok a ďalšími užitočnými funkciami, ako napríklad režim inkognito, jednoduché pridávanie panelov a záložiek a množstvo ďalšieho. Aplikácia je vhodná na prehliadanie stránok na smartfóne ale aj tablete, pričom prvky stránky inteligentne rozmiestňuje v závislosti od veľkosti obrazovky zariadenia.

web-browser1 web-browser2 web-browser3

Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.3
Aktuálna cena: Zdarma

9.6.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+