MojAndroid

MojAndroid.sk prináša desiatku najsťahovanejších aplikácií a hier za 32. týždeň tohto roka.

Facebook MessengerFacebook Messenger

Nová aplikácia sociálnej siete Facebook určená na odosielanie a prijímanie správ od jednej alebo viacerých osôb súčasne. Aplikácia podporuje geolokáciu a pridávanie fotografií, takže so svojimi priateľmi môžete jednoducho zdieľať svoje celodenné zážitky. Správu o aplikácii Facebook Messenger s alternatívnym odkazom na jej stiahnutie nájdete v článku Facebook vydal novú aplikáciu, Facebook Messenger.

.

QR kód

Android Market

Do it (Tomorrow) Do it (Tomorrow)

Aplikácia pre správu úloh, ktoré máte naplánované na dnes a zajtra. Prečítajte si jej recenziu u nás v článku Do it (Tomorrow): aplikácia na správu úloh.

QR kód

Android Market

STAR BLITZ STAR BLITZ

Vzlietnite do nebies ako STAR BLITZ bojovník na intergalaktickej misii, ktorej úlohou je poraziť votrelcov a získať späť domov galaktickej koalície Arelon Prime.


QR kód

Android Market

My Country My Country

Postavte si vlastné mesto s hrou My Country.


QR kód

Android Market

Bouncy Mouse Bouncy Mouse

Na ostrove myší bolo všetko v poriadku kým neprišiel kapitán mačka a neukradol veľký kus syra. Pomôžte myšiam získať ho späť!


QR kód

Android Market

2x Battery - Battery Saver2x Battery – Battery Saver

Pomocou tejto aplikácie ušetríte drahocenné hodiny životnosti batérie smartfónu prostredníctvom inteligentného riadenia mobilného dátového pripojenia.

QR kód

Android Market

Music Download Music Download

Aplikácií na sťahovanie hudby, legálne a zdarma, nikdy nie je dosť – Music Download je jedna z nich.

QR kód

Android Market

G-Apps G-Apps

Aplikácia, ktorá vám sprístupní všetky Google aplikácie ako Gmail, Mapy, Picasu, Reader, YouTube a iné na jednom mieste.

QR kód

Android Market

Foodspotting Foodspotting

Vizuálny sprievodca miest, kde nájdete svoje obľúbené jedlá.

QR kód

Android Market

Clock GOWidget Clock GOWidget

Ďalší widget pre populárny GO Launcher Ex. Tento krát si môžete na plochu umiestniť analógové alebo digitálne hodiny, ktoré podporujú dva rôzne módy v rôznych časoch počas dňa.

QR kód

Android Market

17.8.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+