MojAndroid

MojAndroid.sk prináša desiatku najsťahovanejších aplikácií a hier za 10. týždeň roka 2012.

MarketMarket

Ako viete, Google tento týždeň premenoval Android Market na Google Play, ak sa vám ale tento názov veľmi nepáči, môžete využiť aplikáciu “Market”, ktorá obnoví pôvodnú ikonu a názov aplikácie.

—Market—

Camera ICSCamera ICS

Fotoaparát s funkciami natívnej aplikácie pre fotografovanie v operačnom systéme Android Ice Cream Sandwich, ktorý je doplnený o ďalšie funkcie. Aplikácia je kompatibilná aj s OS Android verzie 2.2+ a 3.0+.  Viac sa o nej dočítate aj v naše recenzii Camera ICS+ prináša Ice Cream Sandwich fotoaparát s novými funkciami pre všetky telefóny a tablety s Androidom 2.2+.

—Camera ICS—

Spider-Man Running(FREE)Spider-Man Running(FREE)

Pohupujte sa v oblakoch so Spidermanom a získajte čo najviac bodov.

—Spider-Man Running—

PocketCloud Explore PocketCloud Explore

S PocketCloud Explore máte prístup ku svojim dokumentom, hudbe, fotografiám a iným dátam uložených na PC kamkoľvek sa vyberiete. Stačí si nainštalovať aplikáciu do mobilu, príslušný softvér do počítača a môžete začať naplno využívať túto službu.

PocketCloud Explore—

Devil HunterDevil Hunter

Zaujímavá puzzle hra, v ktorej pomáhate dedinčanom zbaviť sa zlých bytostí.

—Devil Hunter—

GO Weather WidgetGO Weather Widget

Nový widget s počasím pre plochu vášho Androidu určený pre launcher Go Launcher Ex.

—Go Weather Widget—

IDM Internet Download Manager!IDM Internet Download Manager!

Internet Download Manager je nástroj pre zrýchlenie sťahovania dát z internetu až o 500%. Aplikácia podporuje aj funkcie pre plánovanie sťahovania a obnovenie sťahovania po jeho prerušení.

IDM Internet Download Manager!—

Web to PDFWeb to PDF

Plugin pre internetový prehliadač Dolphin, ktorý vám umožní uložiť webové stránky ako PDF súbory, ktoré môžete neskôr čítať offline.

—Web to PDF—

Electric TouchElectric Touch

Úžasné živé pozadie, ktoré by nemalo chýbať nikomu, koho aspoň trochu fascinujú blesky.

—Electric Touch—

Dolphin Screen CutDolphin Screen Cut

Ďalší plugin pre populárny internetový prehliadač Dolphin, ktorý dokáže vytvárať screenshoty celých alebo len určitých častí webových stránok.

—Dolphin Screen Cut—

 

9.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+