MojAndroid

Android MarketV štvrtom týždni si svoje prvenstvo stále držia aplikácie AppBrain a Angry Birds. Do prvej desiatky najsťahovanejších aplikácii/hier sa dostali tituly ako je GO Launcher, Droid Cam, PC Remote controller a iné.

AppBrain

Veľmi dobrý nástroj na vyhľadávanie aplikácii pre váš Android. Pri prehliadaní aplikácii vám dopomôže svojími funkciami ako je filtrovanie, triedenie aplikácii podľa kategórii alebo najrôznejších kritérií (najpopulárnejšie aplikácie, najlepšie hodnotené, najnovšie atď.). Výhodou je aj možnosť prehliadania a inštalovania aplikácii priamo na webe www.appbrain.com.

QR kód:

Angry Birds

V súčasnej dobe asi jedna z najpopulárnejších hier, ktorá je bojom medzi zelenými prasatami a nahnevanými vtákmi. Ukradnutie vajíčok vtákov nesmie byť ponechané bez pomsty. Využite unikátnu ničivú silu každého z nich na zničenie pevnosti prasiat. Pozor, táto hra je silne návyková :)

QR kód:


Go Launcher EX

Je špeciálnou verziou Go Launchera jedného z najpopulárnejších launcherov na Android Markete, ktorý vám poskytne elegantné témy a dostatočný výkon. Stačí ak v Markete vyhľadáte “go launcher ex theme” a máte na výber veľké množstvo tém. Go Launcher podporuje gestá, editovatelnosť  app draweru a dokonca má svoje vlastné widgety -zadarmo.

QR kód:

Glow Hockey

Prináša nový štýl hrania hokeja. Ľahko hratelný ale ťažko zvládnuteľný. Hrajte proti počítaču a vyhrajte!

QR kód:

Flash Player 10.1

Plugin pre vaše Android zariadenie, ktorý zabezpečí zážitok s prehliadania webu a vďaka ktorému máte prístup ku svojím obľúbeným videám, hrám, a interaktívnym stránkam vo flashi.

QR kód:

Barcode Scanner

Oskenujte čiarový kód produktu a pozrite si jeho cenu alebo recenziu. Skenovať môžte aj QR kódy obsahujúce URL, kontaktné info atď.

QR kód:

Talking Tom Cat

Zábavná hra s hovoriacim kocúrom Tomom, ktorý po vás zopakuje všetko čo poviete so smiešnym hlasom. Okrem toho ho môžete aj pohladkať, odstrčiť alebo chytiť za chvost.

QR kód:


PC Remote Controller

Použite svoj Android k ovládaniu PC pomocou dotykového displeja, ktorý môže fungovať ako klávesnica alebo myš. Ľahko použiteľný s jednoduchým ovládaním – to je PC Remote Controller

QR kód:

DroidCam

Použite mobil ako webovú kameru k PC s pripojením cez WiFi.

QR kód:

iPhone™ Top 100 Apps

iPhone  Top aplikácie z Apple App Store ™. Pomôže vám rýchlo nájsť vaše obľúbené aplikácie z App Store, ktoré sú dostupné v Android Markete.

QR kód:

2.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+