MojAndroid

Android MarketPiaty týždeň máme za sebou a s ním aj ďalšiu desiatku najsťahovanejších aplikácií. Do prvej desiatky sa dostali zaujímavé aplikácie ako je Samba Filesharing, HoneyComb Wall a iné.

Angry Birds

V súčasnej dobe asi jedna z najpopulárnejších hier, ktorá je bojom medzi zelenými prasatami a nahnevanými vtákmi. Ukradnutie vajíčok vtákov nesmie byť ponechané bez pomsty. Využite unikátnu ničivú silu každého z nich na zničenie pevnosti prasiat. Pozor, táto hra je silne návyková :)

QR kód:

AppBrain

Veľmi dobrý nástroj na vyhľadávanie aplikácii pre váš Android. Pri prehliadaní aplikácii vám dopomôže svojími funkciami ako je filtrovanie, triedenie aplikácii podľa kategórii alebo najrôznejších kritérií (najpopulárnejšie aplikácie, najlepšie hodnotené, najnovšie atď.). Výhodou je aj možnosť prehliadania a inštalovania aplikácii priamo na webe www.appbrain.com.

QR kód:

Flash Player 10.1

Plugin pre vaše Android zariadenie, ktorý zabezpečí zážitok s prehliadania webu a vďaka ktorému máte prístup ku svojím obľúbeným videám, hrám, a interaktívnym stránkam vo flashi.

QR kód:

Android Booster

Nová bezplatná aplikácia od NetQin Mobil, ktorá je navrhnutá pre optimalizáciu vášho Androidu. Aplikácia disponuje aj tzv. optimalizačným skenom, vďaka ktorému váš smartfón pracuje s výkonom aký práve potrebuje. Okrem toho obsahuje aj nástroj pre správu energie.

QR kód:

Barcode Scanner

Oskenujte čiarový kód produktu a pozrite si jeho cenu alebo recenziu. Skenovať môžte aj QR kódy obsahujúce URL, kontaktné info atď.

QR kód:

Samba Filesharing

Aplikácia, ktorá cez WiFi sprístupni vaše Android zariadenie ako zdieľaný windows priečinok.

QR kód:

Go Launcher EX

Je špeciálnou verziou Go Launchera jedného z najpopulárnejších launcherov na Android Markete, ktorý vám poskytne elegantné témy a dostatočný výkon. Stačí ak v Markete vyhľadáte “go launcher ex theme” a máte na výber veľké množstvo tém. Go Launcher podporuje gestá, editovatelnosť  app draweru a dokonca má svoje vlastné widgety -zadarmo.

QR kód:

HoneyComb Wall

Nový live wallpaper s tématikou Honeycombu s integrovanými hodinami a kalendárom. Môžete si o ňom prečítať aj v nedávnom článku.

QR kód:

Save my Attach

Uložte svoje prílohy z Gmailu na pamäťovú kartu.

QR kód:


Android Photo Widget (Free)

Pridajte svoje obľúbené fotografie na plochu. Aplikácia podporuje niekoľko veľkostí widgetu, rôzne druhy rámov, slideshow a iné.

QR kód:

7.2.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+