MojAndroid

Ďalší týždeň je za nami a my vám opäť prinášame rebríček desiatich aplikácií a hier, ktoré sa za posledných 7 dní tešili najväčšej popularite. Tentokrát si priazen fanúšikov Androidu získali také užitočné i zábavné doplnky ako sú GO Contacts, VPlayer Advanced či Launcher Wall. Veríme, že si medzi nimi aj vy nájdete svojich favoritov.

GO ContactsGO Contacts

Ďalšia alternatíva k natívnemu dialeru a správcovi kontaktov od vývojárov GO Dev Team. GO Contacts zaujme inteligentným vytáčaním, skupinami, zoskupovaním duplicitných kontaktov a bezpečnou zálohou/obnovou kontaktov.

QR kód:

AutomateItAutomateIt

Definujte sadu požadovaného správania telefónu/vykonanie akcie v reakcii na konkrétne udalosti vo vašom zariadení so systémom Android.

QR kód:

FatBoothFatBooth

Chcete vidieť ako by ste vy alebo vaši priatelia vyzerali s pár kilami navyše ? Tak potom neváhajte a vyskúšajte zábavnú aplikáciu FatBooth od PiVi & Co, ktorá si našla veľa nadšencov v tábore fanúšikov iPhone. Teraz prichádza aj na Android.

QR kód:

VPlayer Advanced(Video Player)VPlayer Advanced(Video Player)

VPlayer Advanced je ďalším alternatívnym prehrávačom videa pre Android s množstvom užitočných funkcií a jednoduchým dizajnom, ktorý sa môže pochváliť veľkým počtom podporovaných kodekov. (“avi”, “3gp”, “flv”, “amv”, “ape”, “asf”, ”flac”, “mkv”, “mov”, “mp4”, “mpeg” ,”mpg”, “rm”, “tta”, “wav”, “wma”, “wmv“, “3G2” atď).

QR kód:

Launcher Wall Launcher Wall

Je náhradou za vašu domovskú obrazovku v podobe živého pozadia, ktoré je nielen pekné, ale aj funkčné a umožňuje spúšťať vaše obľúbené aplikácie kliknutím na danú ikonku.

QR kód:

BlackBoardroidBlackBoardroid

BlackBoarddroid vám umožní napísať ručne vlastné poznámky, ktoré môžete potom zdieľať so svojimi priateľmi .

QR kód:

CamTranslator CamTranslator

CamTranslator je prenosný prekladač textu na fotografických snímkach. Odfoťte obrázok s textom v cudzom jazyku a CamTranslator ho pre vás preloží v reálnom čase.

QR kód:

SongbirdSongbird

Je elegantným prehrávačom hudby pre váš  Android. Prehliadanie hudobnej zbierky je teraz jednoduché a ovládanie prehrávania vždy k dispozícii. Songbird navyše integruje aj podporu Facebooku a serveru Flickr.

QR kód:

HeLauncherHeLauncher

Opäť launcher pre Android, ktorý spája rôzne dizajny do jednej aplikácie. HeLauncher sa vyznačuje najmä jednoduchosťou a podporou funkcií, ktoré konkurencia, na vlastnú škodu, ponúka iba pri platených verziách svojich aplikácií.

QR kód:

Satellite AR Satellite AR

Čudovali ste sa niekedy čo je to za svietiaci objekt pohybujúci sa po nočnej oblohe? Okolo zeme obieha mnoho satelitov a táto aplikácia vám vie povedať o aký satelit ide. Stačí nasmerovať váš telefón podobne ako je u aplikácií Google Sky Map.

QR kód:

23.3.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+