MojAndroid

SIM Card Info

Všetky informácie o svojej SIM karte môžete zistiť pomocou tejto jednoduchej aplikácie. Stačí ak ju spustíte a dozviete sa napríklad aké je vaše telefónne číslo, kód operátora, sériové číslo SIM a veľa ďalších údajov.

SIM

WiFi Mouse

Premeňte svoj smartfón na bezdrôtovú myšku, klávesnicu alebo trackpad. WiFi Mouse podporuje prevod reči to textu, ako aj rôzne multidotykové gestá rúk. Cez lokálnu sieť umožňuje ovládať počítač s Windowsom, ale aj Mac OS X.

wifi wifi2

Household Flashlight

Jednouchá aplikácia pre zapnutie alebo vypnutie LED diódy vo vašom zariadení, ktorá v tme poslúži ako baterka. Okrem LED diódy sa dá na posvietenie použiť aj samotný displej.

led led2

Botifier

Aplikácia Botifier využíva Bluetooth profil AVRCP na zobrazovanie upozornení na rozhraní vášho audio systému v aute alebo inom podporovanom zariadení. Notifikácie sa zobrazujú ako skladby, pričom názov aplikácie sa zobrazuje ako “autor”, zhrnutie oznámenia ako “album” a celý text upozornenia ako názov skladby.

botifier botifier2

Auto Refresh for Next Browser

Ďalšie rozšírenie pre stále populárnejší internetový prehliadač Next Browser. Ako už aj jeho názov napovedá, po jeho spustení umožní automatické obnovovanie webových stránok vo zvolenom časovom intervale.

auto auto2

Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.01
Aktuálna cena: Zdarma

Photofeed – Online Storage

Služba pre zálohu vašich fotografií z mobilu alebo počítača. Photofeed sa postará o automatické a bezpečné zálohovanie fotografií, kategorizáciu a odstránenie duplicitných snímkov.  Samozrejmosťou je potom možnosť zdieľať zábery s vašimi známymi.

photo2 photo1

GO Calendar+

Go Calendar+ je vylepšenou verziou pôvodného Go Calendar widgetu. Je viac stabilný a ponúka aj nové používateľské prostredie a dva odlišne náhľady kalendára – mesačný a agendu.

agenda agenda2

Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.7
Aktuálna cena: Zdarma

Volume & Bass Booster

Aplikácia pre nastavenie zvukového výstupu smartfónu pomocou ekvalizéru. K dispozícii je tiež nastavenie maximálnej hlasitosti, či zvýraznenie basov.

volume volume2

Snapshot Text Editor

Nástroj na úpravu vašich fotografií pomocou textu, rôznych obrázkov, rámov alebo efektov.

picture picture2

Ultra GPS Logger Lite

GPS logger s pokročilými funkciami, ktorý vám umožní sledovať váš pohyb bez interakcie so smartfónom a ukladať dáta do súborov typu  NMEA, KML alebo GPX. Nainštalovať si môžete trial verziu zadarmo. Ak sa vám aplikácia zapáči môžete si ju následne zakúpiť.

gps GPS2

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

6.9.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+