MojAndroid

Fonelink

Aplikácia, ktorá vám umožní jednoduchým spôsobom odpovedať na prichádzajúce SMS alebo MMS správy z vášho počítača alebo tabletu. Všetky správy sa zobrazujú v reálnom čase na telefóne aj na druhom zariadení, z ktorého ich posielate prostredníctvom webového prehliadača.

fonelink2 fonelink

Any Video for WhatsApp FREE

Pošlite akékoľvek video natočené kamerou smartfónu prostredníctvom svojej obľúbenej chatovacej aplikácie. Any Video for WhatsApp podporuje WhatsApp Messenger, Facebook Messenger, SMS, MMS a Gmail.

anyvideo2 anyvideo

Kitty Play

Kitty Play ponúka na výber veľké množstvo tém pre laucnhery, pozadia, živé pozadia, locker témy, sms témy, živé pozadia s počasím a widgetmi, toucher témy a veľa iných doplnkov, ktoré váš smartfón spravia unikátnym.

kittyplay2 kittyplay

Sensor Box Plugin

Plugin pre aplikáciu All-In-One Toolbox, ktorý prináša monitorovanie senzorov nachádzajúcich sa vo vašom zariadení. Sensor Box Plugin detekuje všetky prítomné senzory a názorne ukáže ako fungujú.

sensorbox2 sensorbox

Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 2.2
Aktuálna cena: Zdarma

Night Mode For Dolphin Browser

Plugin pre obľúbený internetový prehliadač Dolphin Browser, ktorý vám umožní znížiť jas obrazovky pri prehliadaní a ochrániť tak vaše oči pred jasným svetlom. Navyše šetrí aj batériu vášho smartfónu alebo tabletu.

nightmode2 nightmode

Verzia: 10.2.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 10.2.0
Aktuálna cena: Zdarma

Permission Check Plugin

Ďalší plugin pre All-In-One Toolbox, ktorý umožní kontrolu oprávnení nainštalovaných aplikácií. Pomocou tohto nástroja môžete vyhľadať aplikácie, ktoré vyžadujú konkrétne oprávnenie, zistiť bližšie informácie, prípadne ich odinštalovať.

permission2 permission

Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.8
Aktuálna cena: Zdarma

TWRP Manager [ROOT]

Aplikácia, ktorá vám umožní flashovať súbory, spraviť wipe zariadenia, zálohovať ho alebo obnoviť, a to všetko pomocou TWRP Recovery priamo z prostredia Androidu.

twrp 2 twrp

Verzia: 9.8
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 9.8
Aktuálna cena: Zdarma

Drink Mixer FREE drink recipes

Namiešajte si letný drink pomocou aplikácie Drink Mixer, ktorá prináša viac ako 28-tisíc receptov. Vyhľadať môžete miešané nápoje podľa rôznych kritérií, ako napríklad názvu alebo ingrediencií, ktoré k ich príprave potrebujete.

drink2 drink

Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.1.0
Aktuálna cena: Zdarma

SunBeam Live Wallpaper

Nainštalujte si živé pozadie, ktoré sa nachádza aj v Google edíciách smartfónov HTC One a Samsung Galaxy S4.

sunbeam2 sunbeam

WakeVoice

WakeVoice je nový budík ovládaný hlasom. Môžete ho ovládať priamo z postele a on vám na oplátku prečíta najnovšie správy alebo horoskop. Okrem toho ponúka aj ďalšie pokročilé nastavenia.

wakevoice2 wakevoice

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

6.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+