MojAndroid

Themer je vlastná aplikácia populárnej stránky MyColorScreen, ktorá umožňuje jednoduchým spôsobom zmeniť celé prostredie vášho Androidu. Začiatkom mesiaca sa aplikácia objavila v obchode Google Play, no v tom čase sa jednalo ešte len o súkromné testovanie, ktoré vyžadovalo pozvánku. Themer však prešiel nedávno na verejné testovanie čo znamená, že všetci majitelia Android zariadení si môžu aplikáciu vyskúšať na svojom zariadení.

MyColorScreen_Themer_11 MyColorScreen_Themer_9 MyColorScreen_Themer_10

Aby sme to uviedli na pravú mieru, aplikácia Themer je stále vo fáze beta testovania, no doba čakania na pozvánku bola odstránená. Stačí ak navštívite stránku aplikácie – www.themerapp.com a tam zadáte svoju e-mailovú adresu. Systém vám okamžite zobrazí kód pre vstup, takže si budete môcť aplikáciu spustiť a otestovať. Pretože sa stále jedná o beta verziu je pravdepodobné, že sa počas používania objaví nejaká chyba, takže nebuďte prekvapení ak sa tak stane. Aplikáciu si môžete bezplatne stiahnúť v obchode Google Play na každé zariadenie s Androidom 4.1 Jelly Bean a novším. Ak sa chcete dozvedieť viac informácií, prečítajte si našu recenziu aplikácie Themer, na ktorú odkazuje tip na článok.

Náš tip
MyColorScreen Themer Beta: Otestovali sme rýchle témy pre váš Android

Verzia: 1.93
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 1.93
Aktuálna cena: Zdarma

25.10.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+