MojAndroid

Tesco na tlačovej konferencii predstavilo svoj prvý smartfón, tablet a fitnáramok, ktoré bude bude predávať na Slovensku, Maďarsku, Poľsku a Českej republike. Tieto tri zariadenia budú od 5. novembra predávané pod značkou op3n dott a zaujať sa budú snažiť dizajnom, funkciami i cenou.

Tesco tablet smartfon naramok-1

Tablet aj smartfón sa budú predávať za rovnakú cenu 99,99 eura, náramok bude dostupný za 59,99 eura. Zariadenia budú dostupné vo viacerých vyhotoveniach – tablety v čiernej a bielo-bronzovej farbe, smartfóny v čiernej a fitnáramky vo 8 rôznych farebných verziách. Sú tiež vybavené príslušenstvom, napríklad bezdrôtovými Bluetooth slúchadlami pre tablet. Samotný tablet je poháňaný dvojjadrovým procesorom Intel Atom a beží na operačnom systéme Android 4.4. Zobrazovacou jednotkou je 7,85-palcový IPS displej s rozlíšením 1024 x 768 bodov, nechýba predný 2 MPix a zadný 5 MPix fotoaparát. Ako bonus ponúkne Tesco neobmedzený prístup na cloud úložisko na tri mesiace zadarmo.

OpenDott Phone plus Reflect OpenDott Watch plus Reflect

Smartfón je poháňaný štvorjadrovým procesorom s frekvenciou 1,3 GHz, má 4,5-palcový displej s qHD rozlíšením (960 x 540), rovnaké fotoaparáty aj verziu operačného systému.

Tesco zariadenia špecifikácie

Fitnáramok sleduje príjem jedla a tekutín, cvičenie i spánok. Tým pomáha jeho majiteľovi kontrolovať si tieto ukazovatele, nastaviť si ciele i pokrok, ktorý dosiahol.

Zdroj: Tesco

3.11.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+