MojAndroid

Telekom pre svojich zákazníkov zlacňuje hudobnú službu Deezer. Viac ako 40 miliónov skladieb rozličných žánrov si teraz môžete vypočuť s 50% zľavou.

Zákazníci Bez záväzkov, všetkých Happy paušálov, resp. aj služieb pevnej siete (Pevná linka, Magio internet, Magio TV) si môžu aktivovať špeciálny variant Deezer Premium Plus s viazanosťou na 12 mesiacov len za 2,99 € mesačne. Pre jednoduchú aktiváciu vytvoril Telekom aj SMS príkaz DEEZER 12M ZAP na číslo 12323.

Druhou možnosťou je využívanie Deezer Premium Plus bez viazanosti – táto možnosť je pre zákazníkov Telekomu k dispozícii za 4,99 € mesačne. Pre aktiváciu tejto služby je určený SMS príkaz DEEZER ZAP na číslo 12323.

Výhodou služby Deezer je nielen dostupnosť, ale aj aj rýchle zaradzovanie noviniek. Zákazníci s Deezer Premium Plus môžu využiť množstvo funkcií, ako napríklad počúvanie hudby v off-line režime, Flow či tvorbu a zdieľanie playlistov. Deezer je k dispozícii pre smartfóny, tablety i PC na operačných systémoch Android, iOS, Windows Phone, BlackBerry a Windows.

Zdroj: Telekom

6.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+