MojAndroid

Telekom dnes na tlačovej konferencii v Bratislave predstavil zjednodušenú koncepciu svojich biznis paušálov. Namiesto toho, aby si firmy mohli vybrať zo stoviek rôznych kombinácií, zavádza Telekom zjednodušenú ponuku s 5 hlavnými paušálmi Magenta Mobile. Tie sú navrhnuté tak, aby čo najlepšie odrážali potreby slovenských firiem a ich zamestnancov, pričom najviac sa operátor zameriava na dáta.

Najnižšia služba Magenta Mobile ponúka 200 MB predplatených dát, najvyšší program VIP obsahuje až 10 GB. Súčasťou nových mobilných služieb je aj široká ponuka aplikácií. Zákazníci získajú napríklad bezpečnostné riešenie Eset Mobile Security, a to od paušálu Basic a vyšších programov. Podľa zvolenej ponuky je možné získať aj navigáciu Sygic, či ďalšie služby, vrátane streamovania hudby cez Deezer, cloudového úložiska OneDrive, či mobilnej televízie Magio GO.

telekom-1-2
Nová ponuka Biznis paušálov od Telekomu

Pre firmy sú prioritou nielen neobmedzené volania a dátové služby, ale aj bezpečnosť mobilných zariadení. Okrem toho chcú mať svoje  dáta prístupné kdekoľvek a z akéhokoľvek zariadenia. Preto sú súčasťou našej novej ponuky aj cloudové služby, ktoré pomôžu firmám zvýšiť produktivitu,” uviedol senior manažér pre B2B a ICET Ivan Skender.

Telekom okrem zjednodušených mobilných služieb pre firemných zákazníkov predstavil aj novú ponukú pevných hlasových služieb a internetu do kancelárie. Magenta Office bude dostupný v štyroch variantoch Mini, Basic, Standard a Premium. Posledný menovaný zaujme napríklad aj záložným prístupom cez mobilnú sieť, ktorý v prípade výpadku, nahradí pevný internet mobilným pripojením cez 4G alebo 3G sieť. Nové paušály vojdú do platnosti od 16. septembra.

hdr

9.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+