MojAndroid

Telekom vyradí k 1. augustu zo svojej ponuky dva paušály. Ako nám potvrdil hovorca operátora Michal Korec, od tohto dátumu si zákazníci nebudú môcť vybrať Program 40, ktorý operátor predával za 5,03 eura. Končí aj obľúbený Študentský paušál, ktorý obsahoval 500 MB dát na prvý rok bez mesačného poplatku (potom 5,99 eura mesačne), cenu 13 centov za prvých 100 minút volaní a 6 centov za SMS správu.

Dôvodom zrušenia týchto programov je podľa hovorcu revízia a zjednodušovanie portfólia. Pre zákazníkov, ktorí preferujú program s nižším mesačným poplatkom, odporúča operátor nedávno uvedený Happy XS Mini. Ako alternatívu bez mesačného poplatku operátor naďalej ponúka program Bez záväzkov. Pri Programe 40 a Študentskom paušále nebude možné po 1. 8. 2014 ani predĺženie ich využívania.

Zdroj: Michal Korec, Telekom

17.7.2014

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+