MojAndroid

Spoločnosť Telekom, jeden z najväčších operátorov na našom území, prichádza s novinkou v podobe odmien za vernosť. Tie vstúpia do platnosti už 1.7.2013 a zákazníci budú môcť využiť zľavu až do veľkosti 12% z ich mesačných poplatkov. Zľava sa pritom bude vzťahovať na dĺžku zmluvného vzťahu zákazníka, čo v praxi znamená, že čím dlhšie patríte medzi zákazníkov Telekomu, tým väčšiu zľavu z mesačných poplatkov získate. Zľavy sa však budú sťahovať len na programy Happy a Biznis Star.

Telekom Zentrale Logo Dach

Zľavu do výšky 12% získa každý zákazník, ktorý si predĺži zmluvu s programom Happy alebo Biznis Star, pričom budú zľavy poskytnuté aj zákazníkom, ktoré na tieto programy prejdú z Easy či Fix. Zákazník dostane zľavu už po 18 mesiacoch v Telekome, pričom maximálnu hranicu zľavy 12% získa každý zákazník, ktorý využíva služby operátora už dlhšie ako 15 rokov. Podrobný rozpis zliav vzťahujúcich sa na jednotlivé programy nájdete v tabuľke nižšie.

telekom-zlavy

Napríklad pri bestselleri Happy M môže zákazník, ktorý je v Telekome aspoň 10 rokov, ušetriť za celé obdobie viac ako 57 €. Pri Happy XL a zákazníkovi, ktorý je v Telekome viac ako 15 rokov, je zľava až vo výške 115 € a rovnaký zákazník pri Biznis Star***** ušetrí až 288 €. Poskytnutá zľava je uplatňovaná celých 24 mesiacov a zákazník sa môže informovať o svojej výške zľavy na predajni alebo infolinkách spoločnosti na telefónnom čísle 0800 123 456 pre bežných zákazníkov a 0800 123 500 pre biznis zákazníkov.

Zdroj: TS

28.6.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+