MojAndroid

Sygic pridáva do svojej navigácie ďalších 31 rozšírení s informáciami o vyhľadaných svetových metropolách od TripAdvisoru. Používatelia si môžu rozšírenia stiahnuť priamo v aplikácii v My Sygic. Získajú tak špeciálne body záujmu s užívateľskými hodnoteniami offline – uložené priamo v aplikácii, čo ocenia najmä na cestách v zahraničí. Po pripojení na internet je možné hotel zarezervovať priamo z aplikácie.

sygic

 „Rozšírenia ocenia všetci používatelia, ktorí sa chystajú na výlet či dovolenku. Vďaka nim aj v neznámom meste jednoducho nájdu kvalitné ubytovanie či reštauráciu. Za dva mesiace od uvedenia si ich stiahlo viac ako 60 tisíc používateľov,“ hovorí CEO Sygicu Michal Štencl.

V apríli Sygic predstavil rozšírenia pre aplikáciu pod názvom Sygic Places. Developerom a poskytovateľom geo-lokalizovaných informácii umožňujú integrovať svoje body záujmu priamo do aplikácie Sygic GPS Navigation a distribuovať ich k používateľom na celom svete.

Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: 17.3.21
Aktuálna cena: Zdarma

Sygic nedávno oslávil 30 miliónov unikátnych používateľov, čím Sygic GPS Navigation potvrdila status  najsťahovanejšej offline navigácie na svete. Sygic pripravil na leto aj špeciálnu ponuku s 30 % zľavou pre všetkých, ktorí zatiaľ Sygic GPS Navigation nemajú, alebo chcú získať navigáciu pre ďalšie regióny.

Zdroj: Sygic

4.7.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+