MojAndroid

Inteligentné hodinky nie sú len o ohybnom displeji, modernom dizajne či funkciách, ktoré vám vyrazia dych. Presvedčila nás o tom švajčiarska spoločnosť Swiss, ktorá predstavila svoje prvé inteligentné hodinky. Hyetis Crossbow, ako sa tieto hodinky volajú, síce neponúkajú možnosť čítania SMS správ a nedokážu ani prijať hovor, ponúkajú však 41 Mpix fotoaparát a dizajn, ktorý by im závidel aj James Bond.

Crossbow1

Swiss Hyetis Crosbow sú inteligentné hodinky, ktoré ponúkajú 41 Mpix fotoaparát a podporu pre NFC, Bluetooth a Wi-Fi. Nechýbajú ani funkcie ako výškomer, teplomer, mikrofón či ďalšie pomôcky, ktoré oceníte v každodennom živote. Ak patríte medzi milovníkov športu, tak oceníte určite aj senzory na meranie životných funkcií. Hodinky Hyetis Crossbow majú samozrejme aj dotykový displej a podporujú takmer všetky moderné mobilné systémy – Android, iOS aj Windows Phone 8. Fotoaparát nájdete na hornej strane, aby sa s ním dali ľahko zhotovovať snímky a video.

Hyetis Crossbow sú vyrobené z titanu a ciferník je pokrytý zafírovým sklíčkom. Okrem moderných funkcií sa vyznačujú aj kvalitným švajčiarskym motorčekom pre hodiny, ktorý je oddelený od ostatných súčiastok. Pýtate sa na cenu takéhoto špásu?! Rovných $1200, čo je zhruba 900 EUR. A užiť si ich budú môcť len niektorí vyvolení, pretože sa hodinky Swiss Hyetis Crossbow vyrobia len v limitovanej edícii s 500 kusmi.

Zdroj: AndroidPolice

12.8.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+