MojAndroid

Svetoznáma rakúska značka Swarovski predstaví svoje prvé inteligentné hodinky už 23. marca na výstave hodiniek a šperkov BASELWORLD 2017. Smart hodinky budú pripravované v spolupráci so spoločnosťami Qualcomm a Google. Navyše hodinky majú byť určené výhradne pre ženy. Spoločnosť Swarovski už má skúsenosti v podobe výroby luxusných remienkov pre Samsung Gear S alebo Huawei Watch (for ladies), svoje plnohodnotné zariadenie však zatiaľ nepredstavila. Hodinky boli uvedené na výstave CES 2017 v Las Vegas, z dostupných informácií je potvrdená len prítomnosť procesora od Qualcomm a systému Android Wear od Google. Ďalšie podrobnosti o cene, dostupnosti či hardvéri zatiaľ neboli zverejnené.

gear_s_swarovski
Luxusný popruh od spoločnosti Swarovski na smart hodinkách Samsung Gear S.

Hodinky od spoločnosti Swarovski sú predstavené ešte pred aktualizáciou na Android Wear 2.0 od Google. Tá by mala priniesť podporu Android Pay, prístup k obchodu Play Store či funkcie Google Assistant na vybraných zariadeniach. Spoločnosť Google pravdepodobne uvedie svoju novú aktualizáciu na Android Wear 2.0 spolu s príchodom svojich vlastných Android Wear hodiniek začiatkom roka 2017.

Zdroj : androidauthority.com

6.1.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+