MojAndroid

Vyhrajte HTC One M9! Kedže je začiatok nového roka, povedali sme si, že to treba odpáliť okrem petárd a rakiet aj nejakou parádnou súťažou. Nechceme vás zbytočne namáhať rôznymi súťažnými otázkami, však väčšina z vás (aj z nás) si stále užívame dni voľna. Rozhodli sme sa využiť pre nás nový, vo svete však obľúbený, súťažný systém gleam.io, cez ktorý sa môžete zapojiť do súťaže. Stačí, ak nás budete sledovať.

Vyhrajte HTC One M9

Stačí dať follow na našom Facebooku, Instagrame, Twitteri či YouTube a jedného z vás odmeníme novým smartfónom HTC One M9. Čím viac nás sledujete, tým máte väčšiu šancu na výhru. Po splnení jednotlivých podmienok (pre úspešné zapojenia sa do súťaže je nutné splniť aspoň jednu z nich) sa vám na konto pripočítavajú body, vďaka čomu máte aj väčšiu pravdepodobnosť, že vás vyžrebujeme.

Náš tip
VIDEORECENZIA | HTC One M9

Náš tip
RECENZIA | HTC One M9: Skôr evolúcia ako revolúcia

My sa budeme počas celého roka zase snažiť prinášať zaujímavý obsah a informácie o novinkách, testy a aplikácie, ako aj zákulisné novinky z redakcie. Súťaž bude trvať celý tento mesiac, štartujeme v pondelok 4.januára a končíme v nedeľu 31.januára 2016. Výhercu oznámime už prvého februára 2016. Veľa šťastia! HTC One M9 čaká už len na vás.

VYHODNOTENIE

Zo všetkých zúčastnených sme vyžrebovali Vladimir Polucha. K výhre gratulujeme, výhercu budeme kontaktovať e-mailov.

[gleam url=”https://gleam.io/r6FDt/novoron-sa-vyhraj-nov-htc-one-m9″]Novoročná súťaž o HTC One M9[/gleam]

redakcia MojAndroid.sk

2.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+