MojAndroid

Súťaž so službou VIAMO postupuje do druhého kola. Prvé dva týždne ste nám mali napísať situácie, pri ktorých ste sa stretli s VIAMO. Počas 10 pracovných dní sme priebežne žrebovali a náhodne vybratí súťažiaci vyhrali peniaze – 20 EUR. Celý zoznam výhercov nájdete v článku Vyhrajte každý deň s Viamom [VÝHERCOVIA]. Po skončení prihlasovanie súťažných odpovedí sa porota v zložení zástupcov Viamo, Tatra banka a VÚB banka vyberala 10 najoriginálnejších použití Viama. Dnes oficiálne spúšťame hlasovanie za najlepšie odpovede. Hlavné ceny – tablet Sony Xperia Z a dva smartfóny – HTC One a Samsung Galaxy S4 mini vyhrajú súťažiaci za najoriginálnejšie využite aplikácie Viamo. O víťazoch rozhodnú čitatelia v hlasovaní. Hlasujúci môžu vyhrať 5x 20 EUR cez VIAMO.

TOP 10 najlepších tipov pre VIAMO

1. Ľuboš Mudrák:

Klasika, odkedy o tom viem využívam. Spolubývajúcemu som počas roka posielal za párky a horčicu na večeru ktoré mi nosil z Jednoty :) Konečne takmer žiadna potreba nosiť u seba kešš … Kiežby mal toto každý človek alebo by sa takto dalo platiť v obchodoch

2. Patrik Kyseľ:

Dobrý deň. Ja som použil VIAMO aby som sa vyrovnal s kamarátom keď sme boli v jaskyni za vstupne :D našťastie sme neboli nejak hlboko takže som chytal 3G signál. Alebo som ešte použil službu VIAMO nato, že som bol na chate nemal som hotovosť, tak som poslal kamošovi peniaze za fľašu aby som mohol piť ďalej :D

3. Martin Hudzík:

Na zlákanie známeho po robote na pivo:

Suma: za dve piva
Správa: Ideš mi pivo čakám v (názov baru)

4. Peter Gajdoš:

Používam ho každý týždeň na zaslanie vreckového svojmu synovi, hoci je veľmi vzdialený ,je to super služba, ďakujem

5. Peter Štefka:

VIAMO pouzivame pravidelne na optimalizaciu suhrnnych platieb ;) kazdy to pozna – vacsia skupina sa stretne v restauracii, pube, kaviarni a pri plateni nastane problem – vsetci vytiahnu velke bankovky a chcu vydavok. Operacia trva niekolko minut za pouzitia kombinatorickych schopnosti jednotlivcov, alebo obtazovanim obsluhy o samostatne ucty. Teraz uz nie! Plati minimalny pocet ludi a zvysok dorovna svoje dlzoby cez VIAMO :) jednoduche, elegantne, efektivne! I like :D

P.S.: trochu sa bojim momentu, kedy vsetci prideme do podniku bez penazi, ale za to s VIAMO :)

6. Pavol Masaryk:

Použil som ho na úhradu taxikárovi nakoľko som zistil, že nemám pri sebe hotovosť a taxikár sa na mňa otočil a povedal, či pozerám reklamu, a že on je síce starší pán, ale ide s dobou a má VIAMO. Tak sme sa pobavili peniaze dostal a bolo vybavené… TAKŽE VIAMO….

7. Nicolas Hason:

Viamo používam veľmi často, zväčša na vyrovnanie medzi kamarátmi alebo s priateľkou. Často sa nám totiž stáva, že nemáme pri sebe drobné, tak to zaplatí jeden a ten druhý mu pošle cez Viamo, je to veľmi šikovné. Ale Viamo som použil už aj pri predaji cez bazár, kde som uviedol ako možný spôsob platby Viamo, a tak to aj niektorí urobili. Prišli, vyskúšali si a ak sa im páčilo, poslali mi peniaze cez Viamo a bolo hotovo. Ešte raz, veľmi často používaná a šikovná aplikácia, ďakujem. Dúfam, že Tatra banka bude inovovať aj naďalej, som jej hrdým členom.

8. Patricia Hozzova:

Bola som v potravinach kde som myslela ze sa da platit kartou ale az s plnym kosikom vylozenych veci na pase som zistila ze sa da platit iba hotovostou. Zhodou okolnosti stal za mnou jeden sympaticky a ochotny pan ktory mi zaplatil nakup a nasledne som mu to este v tu minutu vratila pomocou viama . Cize sa mi v tu chvilu velmi zislo .:)

9. Dušan Siman:

Pravidelne preplácam svojim synom ich nákupy, v minulosti dostavali zaokrúhlenú čiastku a teraz dostávajú presnú sumu – takže týmto spôsobom vlastne šetrím …. :)

10. Lukáš Lučanský:

VIAMO som použil na zaplatenie čerstvo zabitej husokačky.

 

Hlasovanie

Hlasujte za najlepšiu odpoveď, hlasovanie začína v pondelok 12.augusta a končí v piatok 16.augusta. Hlasujúci môžu vyhrať 5x 20 EUR cez VIAMO. A prví traja súťažiaci s najväčším počtom hlasov vyhrajú tieto skvelé ceny:

Facebook-Viamo

 1. Sony Xperia Tablet Z
 2. HTC One
 3. Samsung Galaxy S4 mini

>>> Hlasujte za najlepší TIP na VIAMO <<<

 

Pravidlá súťaže

 • Organizátor súťaže je portál MojAndroid.sk v spolupráci so spoločnosťou VIAMO a.s., ktorá venovala výhry do súťaže.
 • Súťaž bude prebiehať v dvoch kolách od 29. júla 2013 do 16. augusta 2013, spolu 15 pracovných dní.
 • V prvom kole hráte každý deň o 3-krát vreckové 20 eur, spolu 600 eur, ktoré výhercom zašleme cez aplikáciu Viamo. Žrebovanie troch výhercov prebieha každý pracovný deň o 18.00 hod. Ak súťažiaci nevyhrá v žrebovaní v deň, keď poslal svoju súťažnú odpoveď, postupuje do žrebovania v nasledujúci deň až do ukončenia prvého kola súťaže.
 • V druhom kole porota v zložení zástupcov Viamo, Tatra banka a VÚB banka vyberie 10 najoriginálnejších použití Viama. Vybraní používatelia postupujú do hlasovania na stránke MojAndroid.sk. Traja s najvyšším počtom hlasov od čitateľov získajú tri hlavné ceny.
 • V druhom kole budú udelené hlavné ceny – tablet Sony Xperia Z a dva smartfóny – HTC One a Samsung Galaxy S4 mini za najoriginálnejšie využite aplikácie Viamo, ktoré zvíťazia v hlasovaní.
 • Pre zapojenie sa do súťaže je potrebné vyplnenie formulára s menom, priezviskom, telefónnym číslom a popisom originálneho spôsobu využitia aplikácie Viamo. Používateľ, ktorý sa zapojí do súťaže zároveň musí vyjadriť súhlas s týmito pravidlami.
 • Jedno telefónne číslo sa môže do súťaže zapojiť iba jeden krát. V prípade, ak používateľ pošle viac odpovedí priradených k tomu istému telefónnemu číslu, do súťaže bude zaradená iba odpoveď zaslaná ako prvá v poradí.
 • Súťaže sa môže zúčastniť len fyzická osoba staršia ako 15 rokov, ktorá má spôsobilosť na právne úkony, a trvalý pobyt na území Slovenskej republiky. Maloletý sa môže súťaže zúčastniť iba v zastúpení zákonným zástupcom.
 • Súťaže sa nemôžu zúčastniť vlastníci, zamestnanci organizátora a ich blízke osoby (v zmysle §116 Obč. zákonníka), ani iné subjekty spojené s organizáciou tejto súťaže a ich blízke osoby.
 • Na výhru v súťaži nevzniká právny nárok. V mysle § 845 Obč. zákonníka v platnom znení nemožno výhru vymáhať, a to ani prostredníctvom súdu.
 • Organizátor súťaže si vyhradzujú právo rozhodovať o všetkých otázkach týkajúcich sa tejto súťaže podľa vlastného uváženia a vyhradzuje si tiež právo kedykoľvek obmedziť, odložiť, prerušiť, zmeniť alebo zrušiť súťaž a jej pravidlá.
12.8.2013
 • Paťulo Kyseľ

  Zdravím :) nedá sa niektopozrieť kto má kolko hlasov ?:) ďakujem :)

  • Michal Chabada

   Nie, hlasy nebudeme priebezne zverejnovat :-)

   • Paťulo Kyseľ

    aha :) a výsledky sa zverejnia kedy ?: )

 • Roman Tkac

  Samé somariny – nič originálne ale tak zahlasujem už len preto že môžem vyhrať. Náhodný výber čo iné ostáva.

  • marcol07

   nahodou na prihode s taxikom som sa pobavil :)

 • patuska

  Kedy budu zverejnene vysledky ??

 • Alicka

  Bože, ale ste nedočkavý, jak deti :P

 • patuska

  Ano sme nedockavy pretoze by sme to mali vediet . Je treti den od ukoncenia hlasovania a nikde nikto nic. Trosku nedomyslene aspon trebalo napisat ze vysledky budu zverejnene vtedy a vtedy….

  • Pavol Budha Masaryk

   Mno nejaké info by to chcelo… aspoň že kedy sa to bude vyhodnocovať, alebo tak…

  • MichalChovanak

   Výsledky budú zverejnené do konca tohto týždňa. Kontrolujeme hlasovanie a duplicitné odpovede.

+