MojAndroid

Chcete vyhrať mobilný telefón s 3 palcovým dotykovým displejom, operačným systémom Android, 3,2 MPix fotoaparátom, Wi-Fi a GPS? Napíš článok, staň sa novým redaktorom Mobilizujeme.sk a vyhraj telefón LG Optimus GT540!

V čom spočíva súťaž?

Napíšte článok, užívateľskú recenziu mobilného telefónu alebo novinku zo sveta mobilných komunikácií. Písať môžete len o tabletoch, mobilných telefónoch, navigáciach a mobilných operátoroch. Môže to byť čokoľvek. Skúsenosti s vaším operátorom, recenzia mobilného telefónu alebo nejaká novinka ohľadne mobilných zariadení. Článok musí byť na minimálne dve normostrany, tj. 3600 znakov (vrátane medzier). Hodnotíme najlepšie štylisticky napísané články bez gramatických chýb, a taktiež hodnotíme aj vybranú tému. Články nesmú byť kopírované z konkurenčných médií s podobným zameraním! V prípade že sa zistí kopírovanie, alebo  preformulovanie článku z iného média, považujeme článok za bezpredmetný a súťažiaceho vyradíme zo súťaže!

Čo môžete získať?

Výherca získa mobilný telefón LG Optimus GT540, a taktiež sa stane novým redaktorom internetového magazínu Mobilizujeme.sk. Výherca má právo odmietnuť túto funkciu. V prípade, že by však neodmietol, získa aj iné ďalšie Mobilizujeme.sk predmety, GigaBajty na Share-Rapid.sk, moderátorský prístup ku diskusnému fóru a finančnú odmenu.

Ako sa zapojiť?

Do súťaže sa môže zapojiť osoba staršia ako 15 rokov, pričom musí byť registrovaná na sociálnej sieti Facebook.com, a v nej musí byť členom stránky „Mobilizujeme.sk“. K uzatvoreniu registrácie do súťaže musíte poslať e-mail so svojimi kontaktnými údajmi, a článok, ktorý súťažiaci sám spracoval na e-mailovú adresu info(a)mobilizujeme.sk (namiesto a zadajte zavináč @).

Podmienky súťaže a bližšie info nájdete na Mobilizujeme.sk.

17.1.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+