MojAndroid

Už vo štvrtok 5. marca bude mať v slovenských kinách premiéru akčná sci-fi snímka Chappie vizionárskeho režiséra Neilla Blomkampa, ktorý vám priniesol filmy District 9Elysium. Teraz si môžete zahrať o hodnotné ceny, vrátane pozvánok na slávnostnú premiéru filmu Chappie v Bratislave. Stačí ak čo najkreatívnejšie odpoviete na otázku: Kde je podľa vás hranica medzi robotom a človekom? Tie najlepšie odpovede odmeníme.

Ak sa do našej súťaže zapojíte, môžete vyhrať tieto super ceny:

  • 3x pozvánku pre dve osoby na slávnostnú premiéru filmu Chappie v Bratislave
  • 2x tričko s motívom filmu Chappie
  • 1x DVD District 9

V blízkej budúcnosti strážia zákon a poriadok nekompromisné robotické policajné jednotky. Ľudia sú nespokojní a dvíha sa vlna odporu a násilia. Jeden z týchto robotov, Chappie, nadobúda schopnosť samostatne myslieť a cítiť potom, ako sa spolu s jeho tvorcom dostane do rúk trojice juhoafrických gangstrov. Chappie je technologický zázrak, ktorý čoskoro začne byť vnímaný ako hrozba pre budúcnosť ľudstva. Tí, čo ho chcú zničiť urobia všetko pre to, aby bol Chappie posledným svojho druhu. 

24.2.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+