MojAndroid

Na stretnutí fanúšikov e-mobility v Bratislave sme sa okrem toho, že elektromobil Tesla môžete kúpiť na operatívny lízing, dozvedeli aj niečo málo o plánoch spoločnosti s rozširovaním siete nabíjacích staníc. O tých informoval technický riaditeľ Tesla Club Slovensko Stano Kurek, ktorý odhalil, kde bude ďalšia supernabíjačka od Tesly.

Spoločnosť Tesla plánuje rozšíriť sieť nabíjacích staníc aj do susedných krajín, vrátane Česka. U nás na Slovensku pribudne k supernabíjačke v Sliači, pri hoteli Kaskády, ďalšia, ktorú automobilka umiestni v hlavnom meste Slovenska – v Bratislave. Tá by údajne mala byť pre majiteľov elektromobilov tejto značky dostupná už čoskoro. Presný dátum spustenia však z úst Kureka nezaznel. Viac informácií vám prinesieme hneď ako sa dozvieme ďalšie podrobnosti.

tesla

24.5.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+