MojAndroid

Prednedávnom sme vám ponúkli najnovšiu poslednú oficiálnu verziu Google Play Store a už sa objavila aktualizácia v podobe súboru .apk, ktorý nesie označenie 3.5.15. Oproti predošlej verzii nepobadáte v podstate veľký rozdiel, najvýraznejším je možnosť zoraďovania komentárov pri jednotlivých aplikáciách podľa vopred určených pravidiel.

Ďalšou novinkou, ktorá sa objavuje v tejto verzii je zoznam všetkých aplikácií, ktoré ste kedy nainštalovali. Ak ste niekedy mali nainštalovanú nejakú aplikáciu a potom ste ju odstránili, môžete si ju v zozname opätovne nájsť a nainštalovať. Celkom zaujímavý doplnok, ktorý je na webe bežnou súčasťou.

Môžete prepínať medzi jednotlivými účtami Google. Zoznam aplikácií, ktoré ste si zakúpili a nemáte ich nainštalované sa posunul do záložky, kde sú všetky aplikácie.  Takže ich v zmiešanom poradí nájdete so všetkými ostatnými bezplatnými aplikáciami.

Najzaujímavejšou časťou ostáva možnosť recenzie, kde si môžete zvoliť objavovanie komentárov používateľov podľa typu vášho zariadenia, podľa hodnotenia najužitočnejších, podľa recenzii k poslednej verzii aktuálneho softvéru alebo podľa toho, kedy boli pridané (najnovšie).

Najnovšiu verziu Google Play Store si môžete stiahnuť na tomto linku:

— GOOGLE PLAY STORE 3.5.15 —

AKTUALIZÁCIA: Ospravedlňujeme sa vám za dočasnú nedostupnosť súboru na stiahnutie. Nedostupnosť súboru bola spôsobená technickými problémami na strane zahraničného prevádzkovateľa servera, ktorý poskytol priestor na jeho umiestnenie. Ďakujeme za pochopenie, problém by už mal byť odstránený.

Zdroj: androidpolice.com Foto: Google Play Store, MôjAndroid.sk

16.3.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+