MojAndroid

Pripravili sme pre vás malé prekvapenie v podobe mobilnej verzie stránky MôjAndroid.sk. Možno ste si to už viacerí všimli, lebo vás pri prezeraní našej stránky cez mobilný telefón váš internetový prehliadač presmeroval na m.mojandroid.sk. Snažili sme sa stránku čo najviac prispôsobiť pre vaše mobily, aby sa rýchlejšie načítavala a aby obsahovala najmä najnovšie informácie. Stránka sa dynamicky prispôsobí na šírku displeja v rozmedzí 320 až 800 pixelov.

Ak sa vám mobilná verzia stránky nepozdáva, a radšej by ste aj na telefóne čítali plnú verziu, kliknite na odkaz “zobraziť plnú verziu stránky” na konci stránky.

Mysleli sme aj na majiteľov tabletov, ktorým sa na displej pohodlne zmestí aj plná verzia stránky. Na tabletoch sa mobilná verzia teda načítavať nebude.

Touto cestou vás chceme požiadať o trpezlivosť, ak sa stránka na vašom Androide nenačítava tak ako by mala. Existuje totiž veľké množstvo rôznych Android telefónov, z čoho sa na jednej strane tešíme, ale na druhej strane to spôsobuje problémy prispôsobiť stránku pre všetkých. Niektoré prehliadače sa snažia šikovne prispôsobiť stránku priamo na veľkosť displeja, čo však úplne marí našu snahu zobraziť čo najlepšie. Odporúčame teda túto funkciu vypnúť, v prípade, že vám neprekáža, že ju nebudete mať zapnutú aj pre iné stránky.

Uvítame všetky vaše návrhy na vylepšenie, poprípade screenshoty časti stránky, ktoré sa na vašom telefóne nezobrazujú správne. Ak vás stránka automaticky nepresmeruje na mobilnú verziu, skúste zadať priamo adresu m.mojandroid.sk. V takomto prípade by nám pomohlo keby ste mohli cez telefón otvoriť stránku detectmobilebrowsers.com a do komentárov napísať svoj tip telefónu a čo vypísala spomenuté stránka.

Veríme, že sa vám mobilná verzia stránky bude pohodlne používať a urýchli váš prístup k Android novinkám priamo z vašich telefónov.

5.4.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+