MojAndroid

Spoločnosť Google včera ráno potvrdila správu o tom, že spúšťa oficiálny Android blog pre všetkých fanúšikov. Oznámenie sa objavilo na Google Mobile Blogu a na základe požiadaviek od svojich spotrebiteľov, spoločnosť Google požiadavky na oficiálny Android blog vypočula.

Spoločnosť Google týmto krokom vytvorila oficiálnu stránku – blog, kde sa budú objavovať novinky a zaujímavosti zo sveta Android mobilnej platformy pre mobilné zariadenia. Google sa bude snažiť vytvoriť tzv. Android komunitu, ktorá bude mať všetky novinky z prostredia Androidu a spoločnosti Google na jednom vyhradenom mieste.

Po predchádzajúcom kroku, kedy Google vytvoril oficiálny Twitter kanál @Android, je krok s oficiálnym blogom ďalšou súčasťou stratégie spoločnosti Google, ako rozšíriť ešte viac svoju platformu Android pre mobilné zariadenia.

Vďaka týmto informačným kanálom sa všetky novinky dozviete ešte skôr, ako sa v skutočnosti udejú (napríklad aktualizácie aplikácií) a budete mať informácie takpovediac z prvej ruky, priamo od zdroja z Mountain View v Kalifornii.

Zdroj, foto: Google Mobile Blog, Google, Android blog

2.8.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+