MojAndroid

Origin8 Technologies Ltd. ,od ktorého už na Android Markete môžeme nájsť jeden zaujímavý herný titul tower defense hry, Sentinel 3: Homeworld, prišiel s ďalšou, v ktorej sa tentokrát budete brániť pred útokmi mimozemšťanov vo vesmíre. Space Station: Frontier nie je ale len obyčajnou “vežovkou”, ktorá sa odohráva na výnimočnom mieste. Pre budovanie svojej obrany totiž budete potrebovať aj zdroje a energiu, ktoré musíte získať dolovaním z okolitých asteroidov – k nim sa samozrejme musíte najskôr dostať postavením nových energetických ciest a to všetko počas bojov s mimozemšťanmi. Hra integruje aj funkcie hernej sociálnej siete OpenFeint.

Okrem skvelej hrateľnosti, sa môžete tešiť aj na podporu širokej škály kompatibilných zariadení, vrátane tabletov s Android Honeycomb, a na výbornú grafiku. Space Station: Frontier si teda určite zaslúži svoju pozornosť a ak milujete tento typ hier, vo vašom Androide by vám práve táto nemala chýbať.  Za cenu 2€, by ani nemusela veľmi zaťažiť váš rozpočet ;). Tu sú linky na stiahnutie:

Space Station: Frontier
Origin8 Technologies Ltd.
Verzia 1.0.0 (10. 11. 2011)
Veľkosť 16 MB
2.1+

1,99€
12.11.2011

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+