MojAndroid

Ak patríte medzi majiteľov smartfónu Sony Xperia Z3 Dual, v týchto dňoch by ste mali získať aktualizáciu s najnovšou verziou softvéru. Update s označením v. 23.4.A.1.200 zrejme neponúkne veľké množstvo noviniek, no zapláta zistené bezpečnostné chyby a vylepší aj chod zariadenia po výkonnostnej stránke.

Aktualizácia sa už začala objavovať na zariadeniach aj na Slovensku. Zatiaľ je dostupná iba prostredníctvom PC software, no podľa oficiálneho vyhlásenia spoločnosti by v priebehu niekoľkých dní mala byť k dispozícii aj vo forme OTA aktualizácie. Ak nechcete čakať, aktualizáciu si môžete prepojením cez USB nainštalovať už dnes. Na pohodlnejšiu cestu stiahnutím aktualizácie do telefónu a priame nainštalovanie si budete musieť ešte nejaký čas počkať. Ak už máte aktualizáciu nainštalovanú, dajte nám v diskusii pod článkom vedieť, či ste spozorovali nejaké novinky, zmeny či vylepšenia.

Aktualizované 27.9. o 10:50 – 

Vďaka tipom od našich čitateľov teraz vieme, že aktualizácia je dostupná aj pre ďalšie modely z radu Xperia Z3. Konkrétne sa jedná o štandardný model Z3 a aj verziu Z3 Compact. Aktualizácia zvýšila výkon o 1000 bodov v benchmarkovej aplikácii AnTuTu a menšími zmenami prešlo aj nastavenie prostredia domovskej obrazovky, ktoré teraz nájdete v menu nastavení displeja.

Za tip na článok ďakujeme čitateľom Vladovi M. a Vladovi K.!

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
26.9.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+