MojAndroid

Ak si dnes chceme oddýchnuť od každodenných povinností, výlet do prírody je pre mnohých z nás voľbou číslo jedna. Aj keď mnohí to odcudzujú, na týchto výletoch často nechýbajú ani naše inteligentné zariadenia. Nemusíme ich využívať na komunikáciu, zábavu či prácu, môžu sa nám zísť na dokumentáciu výletu. A ako sa dá záznam z prechádzky po lese posunúť na novú úroveň? Super Slow Motion videami od Sony.

Prechádzka lesom nikdy nebola taká zaujímavá

Či už ste aktívny outdoorový špecialista alebo iba občasný fanúšik výletov do lesa, super-spomalené video od Sony si zamilujete. Video je zachytené s frekvenciou až 960 fps. Okrem efektného spomalenia odkrýva táto technológia detaily, ktoré voľným okom jednoducho nie ste schopní zachytiť. Záznam dlhý 0,2 sekundy sa premietne až na 6-sekundovú sekvenciu, kde si všimnete každučký detail. Ak sa vydáte na prechádzku zasneženým lesom, môžu sa vám podariť aj takéto podobné videá.

Minuli sa vám nápady? Pomôže vám voda

Sneh v prírode je skvelý a so Super Slow Motion videami sa dokážete skutočne vyšantiť. Čo ale robiť vtedy, keď sa vám nič v prírode nezdá dostatočne zaujímavé na natočenie 960 fps videa so super spomalením? Vždy je tu voda. Tá sa so super spomalenými videami skutočne zbožňuje a zbožňovať ju budete aj vy. Nielenže spomalné videa s tečúcou či striekajúcou vodou vyzerajú veľmi efektne, v tomto prípade Super Slow Motion technológia naozaj zobrazí detaily, ktoré by ste si nikdy inokedy nevšimli. Uvidíte jednotlivé kvapky oddelené od seba, uvidíte pohyb vody ako nikdy pred tým a celkový efekt je skutočne fantastický.

Či už radi chodíte do lesa, alebo trávite čas pri vode, alebo máte jednoducho radi prírodu, určite neoľutujete, keď so sebou vezmete smartfón Sony s technológiou Super Slow Motion. Tá sa postará o to, že aj tie najobyčajnejšie zážitky v prírode budú zachytené originálne. Každý, aj ten najmenej výrazný okamih, môže byť originálny a atraktívny so Super Slow Motion videom.

Za videá do článku ďakujeme Tygerovi. 

12.12.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+