MojAndroid

Niekoľko dní a týždňov dozadu sa objavovalo množstvo informácií o tom, že na trh sa dostávajú nové zariadenia od spoločnosti Sony. Najprv to bol 5 palcový Sony C650X Odin, nasledoval Sony Yuga a teraz máme pred sebou výsledky výkonnostného testu zariadenia Sony C3602. To v týchto testoch dopadlo nadpriemerne dobre a predbežné dohady hovoria o tom, že by malo ísť o cenovo dostupný model pre stredne náročných používateľov.

Z testovaného modelu nie sú známe skoro žiadne špecifikácie, ktoré by mohli naznačiť pohľad na tento nový smartfón, no dozvedeli sme sa, že zariadenia bude mať 2-jadrový procesor Qualcomm Snapdragon S4 s taktovaním 1,5 GHz s doplnkovou Adreno 225 grafikou. Podľa výkonu sa však nemusí za tento prístroj hanbiť žiadny z budúcich vlastníkov, pretože dosiahol veľmi zaujímavý výsledok. Z ďalších špecifikácií je známe len rozlíšenie displeja, ktoré by malo byť 1280 x 720 pixelov a chybných 84 pixelov (na obrázku vyššie) napovedá, že by toto zariadenie mohlo mať kapacitné tlačidlá umiestnené priamo na displeji, tak ako má umiestnené tlačidlá napríklad Samsung Galaxy Nexus. Doposiaľ však neboli zverejnené žiadne ďalšie špecifikácie, takže si budeme musieť ešte počkať, čo si pre nás Sony pripraví.

Zdroj: NenaMark, PocketNow

10.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+