MojAndroid

Aplikácia SnapPea a jej počítačová obdoba je ďalšou z množstva možností, ako synchronizovať svoje dáta s počítačom, v tomto prípade s operačným systémom Windows. Stačí si stiahnuť program zo stránky www.snappea.com  a jej verziu z Google Play Store a už vám nič nebráni k tomu, aby ste spojili svoj počítač cez USB kábel alebo cez váš domáci Wi-Fi router.

Po pripojení prostredníctvom kábla sa okrem nabíjania telefónu spustí aj priamy pohľad na obrazovku smartfónu, ktorý si môžete prehrať na obrazovke počítača. Aplikácia je zabezpečená kódom, po ktorého zadaní sa vám otvorí obrazovka, kde nájdete všetky potrebné kontakty, SMS, MMS, aplikácie, hry, fotografie, videá a pripojený disk vášho smartfónu. Následne na to môžete pracovať s jednotlivými súbormi tak, akoby ste mali pred sebou priamo svoj smartfón.

Navyše aplikácie môžete odinštalovať a aj inštalovať priamo cez aplikáciu. K dispozícii sú obchody aplikácií ako 1Mobile Apps, Play Google Store, iTunes, a TED Talks. Nastaviť si môžete aj automatickú synchronizáciu kontaktov, SMS a fotografií, teda po každom pripojení budete mať aktuálnu databázu priamo vo vašom počítači. SMS môžete posielať aj pomocou zadávania správ v počítači.


Vývojári z Wandou Labs pripravili zatiaľ len beta verziu, ktorá nie je taká svižná, ako sme zvyknutí pri iných aplikáciách, napríklad Moborobo, no napriek tomu sa aplikácia SnapPea vyrovná tomuto programu.

Zdroj, foto: SnapPea

21.11.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+