MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Banskej Bystrici do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu, 26. októbra budeme v Košiciach, v hoteli DoubleTree by Hilton. Medzi vystavovateľmi aj v zozname prednášok nájdete spoločnosť Lenovo.

Notebooky, tablety a herné príslušenstvo od Lenovo

Výrobca na Smart Roadshow v Košiciach ukáže najnovšie notebooky a tablety, ktoré rozhodne stoja za to. Uvidíte napríklad Yoga Smart Tab, Yoga C940 či herné notebooky Legion. Chýbať samozrejme nebude ani herné príslušenstvo.

Lenovo C940

Okrem toho sa môžete tešiť aj na zaujímavú prednášku, ktorú bude mať na starosti Peter Oravec z Lenova. Téma prednášky bude: Kam smeruje Lenovo CONSUMER.

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Košiciach!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už v sobotu, 26. októbra v Košiciach. Okrem spoločnosti Lenovo, ktorá si pripravila pre vás svoje novinky, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

15.10.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+