MojAndroid

Smart Roadshow 2019, nový koncept tradičného podujatia Android Roadshow, prichádza po Žiline do ďalšieho mesta na Slovensku. Už v sobotu 22. júna budeme v Bratislave v hoteli Radisson Blu Carlton Hotel. Oficiálny program začne o 10-tej hodine. Na Smart Roadshow 2019 v Bratislave môžete prekročiť hranicu reality! Prežite voľný pád alebo výstup na Mount Everest s virtuálnou realitou VRBA.

Zažite virtuálnu realitu priamo počas Smart Roadshow 2019 v Bratislave

VRBA – Virtual Reality Gin&Tonic Bar je bar v centre Bratislavy, ktorý spája netradične širokú barovú ponuku a zábavu vo virtuálnej realite. Prostredníctvom špičkovej technológie HTC Vive sa ich animátori postarali už o stovky nadupaných osláv, splnených snov a adrenalínových zážitkov. Virtuálne prechádzky, lietanie nad mestami, návšteva existujúcich pamiatok, koncerty, akcia, zábava, vo virtuálnom svete je možné takmer všetko. S vybranými hrami a zážitkami príde VRBA aj na Smart Roadshow, k dispozícii budú po celý čas akcie v ich stánku.

VRBA je okrem virtuálnej reality expertom na giny a miešané drinky. V bare v starom meste Bratislavy vám namiešajú 80 druhov koktejlov, predstavia 30 druhov ginov, remeselné pivo aj domáce limonády. Podnik je vhodný pre všetky vekové kategórie, rezervácia termínu je veľmi jednoduchá. O rezerváciách a možnostiach zábavy vo VRBE nájdete viac informácií na vrbratislava.sk.

 

Smart Roadshow 2019: Inteligentné technológie aj v Bratislave!

Smart Roadshow 2019 pokračuje už v sobotu 22. júna v Bratislave v hoteli Radisson Blu Carlton Hotel. Okrem spoločnosti VRBA, ktorá vám ukáže virtuálnu realitu naživo, sa tu na vás teší celá naša redakcia vrátane partnerov, ktorí sem prinášajú množstvo zaujímavých technológií a všetky si ich budete môcť vyskúšať o niekoľko dní. Tešíme sa na vás! :-)

5.6.2019

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+