MojAndroid

Siedmy ročník ankety Smart Poisťovňa 2022 o najlepšiu slovenskú poisťovňu z pohľadu smart a online funkcionalít je tu. Rozhodnite, ktoré sú tie najlepšie smart poisťovne na Slovensku a môžete vyhrať smartfón v hodnote až 400 EUR podľa vlastného výberu.

Samozrejme, pri hlasovaní sa sústredíme najmä na to, aké online funkcie ponúkajú jednotlivé poisťovne a ako ste s nimi spokojní. Dôležitou súčasťou hlasovania je aj vaše hodnotenie funkcií mobilnej aplikácie poisťovne.

Čo rozhoduje pri hodnotení?

  • ako majú poisťovne optimalizované stránky pre mobily,
  • či je možné vybaviť poistnú udalosť online, aké sú služby v klientskej zóne,
  • či poisťovne aktívne pracujú so sociálnymi sieťami a
  • ktoré poisťovne majú mobilnú aplikáciu a aký je jej prínos pre klientov.

Priebeh hlasovania

Hlasovanie prebieha od 29. augusta do 31. októbra 2022. Každý sa do hlasovania môže zapojiť iba raz, no už jedno hlasovanie vás zaradí do žrebovania o hlavnú cenu – smartfón v hodnote 400 EUR podľa vlastného výberu. Hlasovať je možné za 20 poisťovní v 3 kategóriách:

  • Zdravotná Smart Poisťovňa 2022
  • Komerčná Smart Poisťovňa 2022
  • Mobilná aplikácia poisťovne 2022

Bonusovou kategóriou je Cena sympatie Smart Poisťovňa 2022, kde nám pomáhate vy svojimi hlasmi.

Hlavná cena: Smartfón v hodnote 400 eur podľa vlastného výberu

Tak, ako aj po minulé roky, aj tento rok je možné vyhrať hodnotnú hlavnú cenu. Výherca sám rozhoduje o svojej výhre. Stačí sa zapojiť do hlasovania a keď sa na vás usmeje šťastie a vyžrebujeme vás, odnesiete si smartfón podľa vlastného výberu v hodnote až 400 eur.

Okrem víťaza spomedzi hlasujúcich budú ocenené aj poisťovne. Víťazné poisťovne získajú ocenenie Smart Poisťovňa 2022 a budeme o nich informovať na našom webe. Vám už teraz nezostáva nič iné, iba sa zapojiť do hlasovania a získať tak šancu na výhru nového smartfónu podľa vlastného výberu v hodnote 400 eur. Hlasovanie je už spustené.

29.8.2022

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+