MojAndroid

Kto zo starších by sa nepamätal na moderátorov Rock FM Rádia, na Jula Viršíka a jeho kameňáky. Vtedajšie Rock FM rádio prešlo mnohými zmenami a dnes ho poznáme pod názvom FM_Rádio, jeden z okruhov Rozhlasu a televízie Slovenska (RTVS),  ktoré niekoľko dní dozadu získalo aj svoju „dvornú aplikáciu“ Rádio_FM. Aplikácia Rádio_FM poskytuje všetkým fanúšikom FM rádia, aby získali prístup ku svojmu „streamu“ kdekoľvek, kde je dostupný internet.

V aplikácii nájdete prehrávanie a názov aktuálnej skladby, históriu skladieb a jednou z možností je po prihlásení sa na sociálne siete, zdieľanie aktuálnej skladby, ktorú počúvate s priateľmi na Facebooku, Twitteri alebo v sieti Last.fm. Aplikácia podporuje aj scrobbling, čo znamená LIVE zdieľanie skladieb, ktoré práve počúvate. Fanúšikovia Rádia_FM si naozaj prídu na svoje. Jedinou funkciou, ktorá by aplikáciu priblížila k dokonalosti v jednoduchosti je funkcia ukážky aplikácie počas prehrávania v notifikačnej lište spolu s možnosťou ovládania.

 

Rádio_FM
Apptives
Verzia 1.0 (2. 6. 2012)
Veľkosť 459 kB
2.1+

Zadarmo

Zdroj, foto: Google Play Store, aplikácia Rádio_FM

5.6.2012

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+