MojAndroid

Microsoft zverejnil v obchode Play novú verziu aplikácie Skype s číselným označením 5.3. Tá prináša niekoľko funkčných noviniek, ktoré doteraz boli dostupné iba v iOS a PC verzii aplikácie. Používatelia tejto mobilnej aplikácie na Android zariadeniach sa tak tešia vítaným zmenám. Ak vám aktualizácia aplikácie neprišla automaticky, stiahnite si ju pomocou odkazu na konci článku.

skype-android-5-3

Zmeny sa dotkli hneď niekoľkých funkcií a vlastností aplikácie. Po novom si môžete vychutnať nové možnosti pre posielanie emotikonov, ako napr. ich automatické zväčšenie keď namiesto textu pošlete iba smajlíka. Zmeny sa dotkli aj prezerania staršej konverzácie, ktorá sa po prijatí novej správy automaticky presunie na koniec a po novom si môžete zmeniť aj avatara pre jednotlivé konverzácie. Zmenilo sa aj prepínanie medzi viacerými účtami, čo je výborná správa pre tých, ktorí používajú súkromný a firemný Skype.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: 9to5Google

3.4.2015

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+