MojAndroid

Microsoft vylepšuje aplikáciu Skype pre Android. Vo Verzii 4.5 pridáva niekoľko užitočných vylepšení a najmú novú funkciu obraz v obraze pre videohovory. Táto je dostupná zatiaľ len pre majiteľov tabletov. Sprístupňovaná je vo fázach.

skype-android-tablet01

Obraz v obraze v podaní Skypu umožní vykonávať videohovory kdekoľvek v systéme. Ak začnete videohovor a chcete pokračovať v inej činnosti, napríklad v prehliadaní webu alebo čítaní, tak po aktualizácii na verziu 4.5 môžete. Má to však jeden háčik. Táto funkcia je totižto dostupná len pre majiteľov tabletov, takže na smartfónoch ju nenájdete.

Spoločnosť tiež pripravila nový spôsob vyhľadávania kontaktov podľa abecedy. V zozname už nemusíte skrolovať, stačí použiť gesto pinch-to-zoom a prepnúť sa do sekcie kontaktov začínajúcich vybraným písmenom abecedy. Aj táto funkcia je však opäť dostupná len na tabletoch. Používatelia aplikácie na smartfónoch sa tak budú musieť uspokojiť len s klasickou opravou chýb či vyššou stabilitou.

Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma
Verzia: Rôzne
Aktuálna cena: Zdarma

Zdroj: Skype

14.12.2013

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+