MojAndroid

Jeden z najznámejších predajcov elektroniky na Slovensku končí. Podľa oficiálneho stanoviska spoločnosť nedokázala ani po konsolidácii konkurovať väčším reťazcom s podobným zameraním, a tak ku koncu februára ukončí svoju činnosť na Slovensku.

Počas roka 2016 sa uskutočnila konsolidácia spoločnosti SHARK Computers, a.s., znížil sa počet predajní, upravil online obchod, ale ani tento postup nepriniesol očakávané výsledky. Následne sa akcionári rozhodli pre ukončenie činnosti spoločnosti. So všetkými zamestnancami spoločnosti SHARK Computers, a.s. boli uzavreté dohody o ukončení pracovného pomeru ku dňu 28.2.2017, pričom išlo o 12 zamestnancov a kontraktorov. Záväzky voči veriteľom, dodávateľom a prenajímateľom vysporiada spoločnosť na základe štandardných účtovných a legislatívnych postupov. Zároveň spoločnosť dodá všetky objednávky a vystaví dobropisy pre otvorené zákazky.

Na webovej stránke www.shark.sk je uvedená informácia „Z technických dôvodov nie je možné objednávať tovar na našom webe. Za prípadné komplikácie sa ospravedlňujeme.” Predstavenstvo spoločnosti SHARK Computers, a.s. bolo zmenené dňom 27.1.2017 a proces ukončenia činnosti bude viesť zastupujúca právna kancelária. Pre zákazníkov a ďalšie otázky je zriadená mailová adresa info@shark.sk. Nakupovali ste v tomto obchode radi? Napíšte nám, aké ste s ním mali skúsenosti.

Zdroj: TS

22.2.2017

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+