MojAndroid

Za posledné časové obdobie sa pojem “Samsung W2019” pretriasal dosť často. Už vieme, že W-séria sú vlajkové lode Samsungu z kategórie “vyklápacích” smartfónov. Taktiež vieme, že tieto zariadenia sú veľmi drahé a dostupné iba v oblasti Číny a Kórey. Špecifikácie a dokonca aj reálne fotky tohtoročného W modelu už Samsungu unikli.

Oficiálne predstavenie Samsungu W2019 je za rohom, bude sa konať už 9. novembra. Kórejský výrobca smartfónov už začal s rozosielaním pozvánok na túto udalosť. Pozvánky pozostávajú s obrovského W písmena (čo to asi značí?) a oznamujú, že udalosť sa bude konať v meste Wuxi v Číne.

Aký bude Samsung W2019?

Ako súčasť tohto modelu by mala byť duálna kamera typu Galaxy S10, dva 4,2-palcové Super AMOLED displeje, čip Snapdragon 845 a batéria s kapacitou 3000 mAh. Pokiaľ ide o cenu, neočakávajte, že by bol W2019 lacnejší ako 2 000 USD. Ak má písmeno “W” na pozvánke niečo indikovať, tak by mal nový Samsung vyjsť v červenom a modrom farebnom prevedení (a tiež v rose gold prevedení, o ktorom sa vedelo už predtým).

6.11.2018
Zdroj: pocketnow

+