MojAndroid

Spoločnosť Samsung odštartovala súťaž o Jeep Renegade – a zapojiť sa do nej nie je vôbec zložité. Stačí si kúpiť niektorý z produktov značky Samsung a podľa hodnoty zakúpeného produktu môžu zákazníci získať toto vozidlo na víkend, na mesiac, či dokonca navždy. Treba však splniť tri základné požiadavky:

  1. Zakúpiť si niektorý zo širokej ponuky produktov značky Samsung aspoň v hodnote 179 € u vybraného obchodného partnera (zoznam predajcov zapojených do súťaže nájdete na stránke www.vyhraj-jeep.sk)

  2. Zaregistrovať sa na stránke súťaže www.vyhraj-jeep.sk (k registrácii je potrebné naskenovať účtenku z nákupu)

  3. Odpovedať na otázku: „Koľko krabičiek balení Samsung GALAXY A5 sa vojde do batožinového priestoru Jeep Renegade?“. Rozhoduje však nielen správnosť odpovede, ale aj čas jej zaslania.

Ak by vám však neprialo šťastie v spomínaných bodoch, potom je tu ešte jedna šanca, ako sa zúčastniť súťaže. Môžete sa zúčastniť testovacej jazdy u niektorého z autorizovaných predajcov značky Jeep – a necháte si potvrdiť uňho účtenku k už zakúpenému produktu a tú potom naskenujete a nahráte na súťažnú stránku. S účtenkou z jedného nákupu je tak možné dvakrát odpovedať na vedomostnú otázku. Zoznam autorizovaných predajcov Jeep je k dispozícii na stránke www.vyhraj-jeep.sk.

Samsung_Jeep_sutaz

Tí z vás, ktorí si zakúpia akýkoľvek produkt značky Samsung v rozmedzí 179 € – 358 €, môžu súťažiť o zapožičanie auta Jeep Renegade na víkend. Táto cena čaká na autorov troch správnych a včasných odpovedí. Ak bude hodnota zakúpeného produktu 359 € – 678 €, môže súťažiaci vyhrať zapožičanie auta Jeep Renegade na mesiac. Zákazníci, ktorí však majú záujem o výhru Jeep Renegade “navždy”, musia si kúpiť niektorý z produktov značky Samsung aspoň v hodnote 679 € a viac.

K súťaži sa pripojili okrem značkových predajní Samsung aj siete kamenných obchodov s elektronikou a e-shopy: Alza.sk, Andrea shop, Datart SK, Dates Mobile, Elsatex, Euronics SK a.s., Floydcom s.r.o., Hej.sk, Juraj Krajčík – Krajčík Elektro, Mall.sk, Mobilonline, NAY a.s., Nikita.sk, Okay SK, Planeo Elektro – Fast Plus, spol. s r.o., PLAY Electronics, s. r. o., Profihifi.sk, Samsung Galéria, Shark Computers, Snycentrum.sk.

Súťaž spoločnosti Samsung o Jeep Renegade končí 19. apríla 2015. Kompletné pravidlá súťaže a ďalšie informácie nájdete na webovej stránke www.vyhraj-jeep.sk.

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+