MojAndroid

GalaxyS7_Feature_Game_Main_4

Úplnou novinkou je aj podpora nového Vulkan API, ktoré má zabezpečiť lepší grafický výkon tým, že bude naplno využívať všetky jadrá procesora a tým pádom efektívnejšie využívať energiu z batérie. Tým sa predĺži aj čas hrania na jedno nabitie. Ide o open source projekt, na ktorého vývoji sa podieľa niekoľko menších skupín. Samozrejme, predtým ako budeme môcť využiť potenciál nového API, musia ho vývojári hier adaptovať do svojich vlastných hier. To však istý čas ešte potrvá.

Samsung chce zlepšiť hranie hier na Samsungu Galaxy S7 a S7 edge aj softvérovými doplnkami. Po zakúpení tak v nich nájdete aj tzv. Game Launcher, ktorý umožní po spustení hier vypnúť všetky notifikácie, zablokovať kapacitné tlačidlá a nahrávať video alebo vytvárať screenshoty.  Okrem toho máte s novými smartfónmi na výber aj niekoľko druhov herných ovládačov od Mad Catz a ovládač Gamevice, ktorý sa pripája priamo k zariadeniu.

GalaxyS7_Feature_Game_Main_6 GalaxyS7_Feature_Game_Main_7 GalaxyS7_Feature_Game_Main_5_1

Zdroj: Samsung

24.2.2016

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+