MojAndroid

Január je síce už takmer na konci, ale spoločnosť Samsung sa s vydaním svojho mesačného security patchu zjavne neponáhľa. Tento mesiac im to v porovnaní s mesiacmi roku 2018 trvá nepomerne dlhšie, pravdepodobne kvôli prácam na Android Pie. Januárový patch sa konečne začal každý deň objavovať na nových zariadeniach. Najnovšia verzia security patchu neobišla ani Samsung Galaxy A8+ (2018).

Galaxy A8+ (2018) získava aktualizáciu nového patchu (softvérová verzia A730FXXS3BSA3) zatiaľ v Portoriku a v Mexiku. Jedinou zmenou, ktorú update prináša, je vylepšená bezpečnosť, zvyšok by sa mal týkať zvyčajných zlepšení výkonu a stability. Januárový security patch tiež prináša opravu troch kritických “zraniteľností” operačného systému a štyri chyby v softvéri Samsungu. Viac detailov je možné nájsť v bulletine spoločnosti Samsung.

Ak ste vlastníkom Samsung Galaxy A8+ (2018), môžete dostupnosť aktualizácie skontrolovať v ponuke Nastavenia->Aktualizácia softvéru klepnutím na možnosť “Ručné prevzatie aktualizácií“.

Ďalšie články k téme:

Náš tip
Samsung Galaxy A8 a Galaxy A9 (2018) dostanú Android 9.0 Pie

Android Aktualizácie
Chceš získať najnovšie info o aktualizácii pre tvoj Android? Zadaj názov zariadenia a zadarmo ti pošleme nový článok priamo na email.
Nenašlo sa žiadne zariadenie. Skúste zmeniť vyhľadávaný výraz.
29.1.2019
Zdroj: sammobile

Pravidlá diskusie

Portál MojAndroid.sk si vyhradzuje právo zmazať neslušné, rasistické a vulgárne príspevky, ako aj osobné útoky na redakciu, či diskutérov v komentároch pod článkom bez ďalšieho upozornenia. V prípade uverejňovania odkazov na externé stránky, je komentár automaticky preposlaný do redakcie na schválenie.

+